Drabina aluminiowa rozstawna 4-stopniowa Solidy Krause

Kliknij dwukrotnie, aby zobaczyć obrazek w pełnym rozmiarze

Zoom Out
Zoom In

Drabina aluminiowa rozstawna 4-stopniowa Solidy Krause

Kod: 917301

Marka: Krause

Dodaj pierwszą opinię!

Drabina aluminiowa rozstawna czterostopniowa Solidy Krause jest przeznaczona do użytkowania w pomieszczeniach. Przeguby obejmujące podłużnice ze specjalnego, trwałego tworzywa sztucznego pozytywnie wpływają na solidność całej drabiny. Stelaż dodatkowo ustabilizowany poprzez zastosowanie antypoślizgowych osłon na końcówki podłużnic. Drabina jest niezwykle pomocna na co dzień w trakcie sprzątania, lub przy sięganiu po wysoko umieszczone przedmioty.
Marka Krause
Wysokość platformy 0.85 m
Maksymalna wysokość 1.55 m
Liczba stopni 4
Maksymalne obciążenie 150 kg
Materiał wykonania aluminium
Drabina aluminiowa rozstawna czterostopniowa Solidy Krause doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Drabina zbudowana jest z aluminium – metalu lekkiego, a przy tym niezwykle odpornego na uszkodzenia. Dzięki temu drabina długo pozostanie w dobrym stanie. Przeguby obejmujące podłużnice są wykonane ze specjalnego trwałego tworzywa sztucznego, co zwiększa solidność całej drabiny. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników specjalnie wyprofilowane stopnie zostały przymocowane do podłużnic mocnymi nitami. Cała konstrukcja została dodatkowo ustabilizowana poprzez zastosowanie antypoślizgowych osłon na podłużnice. Niewielkie rozmiary drabiny sprawiają, że korzystanie z niej nie sprawia kłopotu. Może się ona okazać niezwykle pomocna na co dzień w trakcie sprzątania lub przy sięganiu po wysoko umieszczone przedmioty.
Opinii: 1
26-08-2015
Mieszkam w starej kamienicy, więc myję na tej drabinie okna. Dobrze, że mogę ją złożyć i schować do schowka w przedpokoju, to nie zagraca mieszkania.

Sprzedaż ratalna

wszystkie płatności w naszym sklepie możesz rozłożyć na dogodne raty

Zakupy na telefon

oferujemy możliwość telefonicznego zamówienia produktów

Transport

organizujemy transport produktów zakupionych w naszych sklepach

  • Porady i wskazówki

  • Budowa

    Kładziemy tynki japońskie

  • Budowa

    Ściana-mebel, czyli kartonowo-gipsowe regały

  • Budowa

    Jak usunąć ścianę i postawić nową

X

Ocena i komentarz dla:

Drabina aluminiowa rozstawna 4-stopniowa Solidy Krause