Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Meble biurowe

20.09.2012,13:10:27

Jakie propozycje rozwiązań macie, jeśli chodzi o meble biurowe?

-1

Odp: Meble biurowe

24.09.2012,07:43:32

A po co ci rozwiązanie na czasie? Nie ważniejsze, żeby meble po prostu tobie samemu się podobały? Uważam, że tak. Ale skoro już pytasz o rozwiązania na czasie - to te meble są ok. Sam mógłbym takie mieć w swoim biurze ;-)

1

24.09.2012,12:43:30

Dzięki - wolę poznać opinię innych osób, bo nam się podobają. Człowiek nie zna się na wszystkim ;-) A skonsultować się wolę tymbardziej, że chcemy na tego typu zestaw wydać wcale nie takie małe pieniądze ;-)

-1

02.10.2012,07:12:02

Cenie sobi przestrzeń i dlatego wybieram mniejsze meble które nie zajmą wiele miejsca :)

0

02.10.2012,16:20:49

Mysle ze dobrym rozwiazaniem do biura bedzie biurko jest klasyczne wrecz idealnie pasowalo by do malego biura Biurko Clasic wyprodukowane przez firmę BabyBest jako jeden z elementów kolekcji Clasic Kluczowe parametry artykułu to: Wysokość [cm]: 82 Szerokość [cm]: 126 Głębokość [cm]: 60

-1

20.11.2012,08:29:44

Mam podobne zdanie - żadna z kolejnych propozycji niczego wielkiego nie wniosła. Ale szukajcie - fajnie jest pooglądać ładne meble ogrodowe.

-1

20.11.2012,13:37:48

Jakie meble? Tematy ci się pokiełbasiły?
Meble biurowe. W tym temacie jest podział na dwa typy mebli - meble nowoczesne i tradycyjne. Tutaj masz pokazane głównie meble nowoczesne ;-)

1

11.01.2013,17:12:35

Polecam znakomitej jakości i bardzo eleganckie meble gabinetowe z salonu Chairman w Jankach.
Do biurka można dobrać biblioteczkę, a także dopasować wygodny fotel. Polecam, szczególnie że mają miłą obsługę.

1

04.02.2013,09:16:43

Korzystał ktoś z was z oferty meble lobos? Znalazłem w fajne meble biurowe w nowoczesnym stylu.

0

03.03.2013,19:47:38

Ostatnio miałem przyjemność wybierać meble do swojego nowego biura. Z racji tego, że nie mogłem sobie pozwolić na opuszczenie stanowiska pracy i jeżdżenie po sklepach, musiałem zdać się na sklepy internetowe. Przejrzałem wiele ofert, ale zatrzymałem się na tej ze strony www.biurokoncept.pl Zdecydowanie największy wybór ze wszystkich, które miałem przyjemność przeglądać. Może się komuś przyda ten adres;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: