Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

1

Ogrodzenia drewniane

09.05.2011,16:23:15

Witam, mam zamiar postawić sobie płot z drewna wokół niewielkiej działki, jakiej posiadam Zależałoby mi aby płot ten odgradzał mnie od oczu wścibskich przechodniów. Może bylibyście w stanie mi polecić jakieś sensowne w tym zakresie rozwiązanie tak, aby nie było za drogie i starczyło na trochę?

1

Ogrodzenia drewniane

11.05.2011,12:28:51

U mnie, aby odgrodzić się od sąsiadów zamontowałem płot Doris, nie są to jakoś szczególnie drogie płoty jak na taką inwestycję a wygląda elegancko więc warto.

1

Ogrodzenia drewniane

29.05.2011,12:32:53

Można też zrobić płot drabinkowy, żeby sie po nim pięły pnącza.

1

Ogrodzenia drewniane

30.05.2011,12:08:10

płot z trzciny 3 metry za 70 zł ostatnio widziałem.

0

Ogrodzenia drewniane

10.06.2011,17:48:59

O, o czymś takim jeszcze nie słyszałem.

1

Ogrodzenia drewniane

19.07.2011,21:52:34

Moim zdaniem ogrodzenie drewniane to bardzo fajne rozwiązanie, do tego pnącza to piękna sprawa. Ja mam z jednej strony takie ogrodzenie, ale zanim zdecydujesz się na takie ogrodzenie warto przemyśleć wiele spraw, Tutaj opisali dobrze różne aspekty ogrodzeń drewnianych opisali tutaj. Ogrodzenie z drewna to duży urok ale i duzo bobowiązkuów niestety.

0

Ogrodzenia drewniane

19.07.2011,22:25:05

ja polecam jeszcze zainwestowanie w żywopłot - trochę pracy a dzięki temu działka wygląda naprawdę ładnie i wsytarczy tylko siatka :)

0

Ogrodzenia drewniane

29.07.2011,15:11:37

Płot to nie najlepszy pomysł, ale żywopłot tak. Problem w tym, że krzaki żywopłotu są drogie i trzeba o nie dbać, ale za to żaden wścibski sąsiad nic nie zobaczy.

0

Ogrodzenia drewniane

30.07.2011,13:09:38

Wacjanos, całkiem fajne przykłady podałeś

0

Ogrodzenia drewniane

05.08.2011,13:53:52

Ostatnio widziałem dość wysokie ogrodzenie drewniane. Ogrodzenie polegało na tym, że do pali ustawionych w około 6m odległościach, przybite były deski zrobione z przeciętego na traku drzewa (trzy rżedy). Płot zasłaniał bardzo dużo bo wycięte w ten sposób deski były bardzo szerokie (kłoda z której były wycinane musiała być szeroka) i usytuowane dość blisko jedna przy drugiej. Wiem, że to kwestia gustu, ale przez to że z desek nie został ściągnięty oflis całość wyglądała bardzo ciekawie.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: