Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Piła spalinowa

09.03.2010,09:54:14

Witam. Myślę o zakupie piły spalinowej, takiej na własne potrzeby - wyciąć kilka drzew (owocowe i leśne), raczej nie grubsze niż 30cm. Ważna też jest cena - wiem że Stihl czy Husquarna są świetne i w moim przypadku "na całe życie", ale jednak wolałbym wydać jakieś 500-600zł. Znalazłem produkty czeskiej firmy Hecht - ma ktoś jakieś doświadczenia? Mają oni piły spalinowe m.in. o mocy 2,7 i 3 KM. Może jesteście w stanie polecic inną firmę w tym zakresie cenowym.
Poza tym, na co zwracać uwagę przy zakupie: moc, waga, długość prowadnicy, zapłon, pojemność silnika.
Z góry dzięki za opinie.

0

Piła spalinowa

09.03.2010,10:23:18

Witam .
Ja sie troszke interesuje scinkami drzew sam posiadam husqvarne 55. Powiem tak jak na własne potrzeby i do scinki małych drzew tak do 45 cm to w zupełności wystarczy jakas piła o mocy ok 2.3- 2.7 KM Wiadomo czym wieksza moc tym przewaznie wieksza masa pilarki. Ja miałem na początku pile shark to jest producent z niskiej pólki i zepsuła się po 2 dniach. Dlatego ja w tej sytuacji radze dołozyc troszke ale miec pilarke na lata. Taki zakup ZAWSZE SIE ZWRACA . Teraz husqvarna i stihl maja fajne pilareczki ok 2.5 KM i nie sa takie bardzo drogie. Oprucz tego serwis jest na miejscu i zawsze mozna podjechac. Inne pilarki trzeba wysyłac i czekac np 1 mies na naprawe.  A ja sam osobiscie jak jest do wyboru husqvarna i stihl to wybieram husqvarne. Dla mnie sa bardziej wytrzymałe i maja lepsze rozwiązanie Filtrowe, nie zasmiecaja sie tak wiórami

0

Piła spalinowa

17.04.2010,11:28:42

Witam .
Ja sie troszke interesuje scinkami drzew sam posiadam husqvarne 55. Powiem tak jak na własne potrzeby i do scinki małych drzew tak do 45 cm to w zupełności wystarczy jakas piła o mocy ok 2.3- 2.7 KM Wiadomo czym wieksza moc tym przewaznie wieksza masa pilarki. Ja miałem na początku pile shark to jest producent z niskiej pólki i zepsuła się po 2 dniach. Dlatego ja w tej sytuacji radze dołozyc troszke ale miec pilarke na lata. Taki zakup ZAWSZE SIE ZWRACA . Teraz husqvarna i stihl maja fajne pilareczki ok 2.5 KM i nie sa takie bardzo drogie. Oprucz tego serwis jest na miejscu i zawsze mozna podjechac. Inne pilarki trzeba wysyłac i czekac np 1 mies na naprawe.  A ja sam osobiscie jak jest do wyboru husqvarna i stihl to wybieram husqvarne. Dla mnie sa bardziej wytrzymałe i maja lepsze rozwiązanie Filtrowe, nie zasmiecaja sie tak wiórami

kolega ma racie co do stihl i husqvarny choc kidys kupilem pilarke w castoramie taka za 300zl 3km 45  i powiem ze jak dla swoich potrzeb bylem zadowolony mialem ja dwa lata bez zadnych usterek potem cos tam peklo nigdzie niedostalem czesci poszedlem na gwarancie kazali czekac 2 bygodnie potem bylo ok a wiec w sumie naciolem nia drzewa na trzy zimy i jak gwarancia sie skaczyla to pila tez odmowila posluszenistwa

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: