Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

1

drewno na taras

11.05.2011,01:36:46

jakie polecacie drewno na taras?

1

drewno na taras

21.05.2011,04:39:43

egzotyczne, np. bangkirai, tatajuba, massaranduba - coś co ma dużą gęstość

-1

drewno na taras

22.05.2011,22:41:23

a dąb? i jakie środki polecacie do impregnacji takiego drewna na tarasie?

1

drewno na taras

23.05.2011,10:56:51

ja mam dąb, pomalowany olejem z firmy flugger, takze musze olejowac co sezon co prawda, ale przynajmniej taras wyglada spoko, no i nie mam tak jak przy lakierze, ze jak w jakims miejscu trzeba odswiezyc to musze calosc malowac lakierem, bo przy oleju wystarczy pomalowac nim tylko to miejsce...poza tym co do nazwy wątku, to walsnie dąb polecam na taras;)

0

drewno na taras

24.05.2011,12:40:14

jak dlugo masz juz taki taras? pytam bo widzialem ze zdarza sie ze pod wplywem wilgosci z czasem deski czarnieja, i jestem ciekaw czy u Ciebie tez ten problem sie pojawil

0

drewno na taras

24.05.2011,16:41:15

taras został skończony pod koniec marca, a wiesz, ze od marca do teraz było sporo deszczu no i śnieg w maju;D...nic sie z deskami nie stało, wyglądają, tak jak wyglądały, olej chroni wlasnie przed brudem i wchlanianiem wilgoci;)

0

drewno na taras

25.05.2011,00:46:44

coz, mialem nadzieje ze napiszesz ze co najmniej 5 lat... ;p mimo wszystko nie zaszkodzi przejsc sie do fluggera i jeszcze dopytac bo mam blisko :)

0

drewno na taras

25.05.2011,10:47:28

no niestety takiego doswiadczenia nie mam z tarasem, ale jak go robiłem, to troche sie dopytywalem na tym forum, wiec moze tylko poszukaj wątku....albo wlasnie wybierz sie do fluggera, tam Ci bardzo dobrze wytłumaczą, co masz kupić, jak zrobić i jakiego efektu sie spodziewac

0

drewno na taras

26.05.2011,01:46:44

no niestety takiego doswiadczenia nie mam z tarasem, ale jak go robiłem, to troche sie dopytywalem na tym forum, wiec moze tylko poszukaj wątku....albo wlasnie wybierz sie do fluggera, tam Ci bardzo dobrze wytłumaczą, co masz kupić, jak zrobić i jakiego efektu sie spodziewac

tak zrobie

0

drewno na taras

26.05.2011,15:41:44

napisz potem, jak mozesz, czy dowiedziales sie czegos ciekawego i jak poszlo z tarasem, przyda sie na forum;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: