Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Mata korkowa czy tektura falista?

22.11.2005,18:45:15

Witam.. mam kilka pytań jako osoba będąca zupełnym laikiem w kwestii remontów i zagadnień z nim związanych..

Mata korkowa czy tektura falista? Bądź też podkłady naturalne (nie wiem co to jest?) Co będzie lepsze jako podkład pod deskę barlinecką? Dodam, że będzie to w mieszkaniu w starym przedwojennym jeszcze budownictwie -- czy w związku z tym warto zabezpieczyć się w jakiś sposób przed ew. grzybkiem? Dodam, że obecnie nie ma jego oznak w mieszkaniu ani na zewnątrz.

Poza tym zamierzamy zmodernizować istniejącą instalację CO gazowego, czyli zamontować piec dwufunkcyjny i nowe grzejniki. Który z tych materiałów będzie lepszy (odnośnie podkładu)? Czy Forumowicze mogliby mi doradzić jaki kocioł gazowy wybrać? czym się kierować w jego doborze? I czy konieczne jest uzyskiwanie pozwoleń na "modyfikację" już istniejącej instalacji, tj. zastąpienie dwóch oddzielnych urządzeń grzewczych, do c.o. i c.w.u., jednym dwufunkcyjnym?

Z góry dziękuję za szczerą odpowiedź

Ojdipuss__

0

Mata korkowa czy tektura falista?

24.11.2005,12:17:05

Jeśli chodzi tu o deske barlinecką najlepszym podkładem będzie podkład naturalny zwanym IZOPANELEM o grubości 5,5mm,a pod niego ułożyć folie paroizolacyjną z naddatkami ok.10cm na ściane.Po ułożeniu podkładu i deski barlineckiej naddatek foli odcinamy równo z poziomem podłogi zabezpiecza to przed dostaniem się wilgoci ze ścian lub od strony posadzki.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: