Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej: samochodu Volkswagen Jetta
w losowaniu z okazji 18 urodzin Castoramy, został Pan Andrzej z Lublina.
Gratulujemy wygranej i przypominamy, że loteria trwa do 02.05!
Do wygrania pozostał jeszcze jeden samochód i tysiące nagród!

Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

  • Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

  • Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

  • Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

1

Płytki mrozoodporne

19.05.2006,20:57:51

Witam. Mam zamiar kupić płytki mrozoodporne na taras, ciemne, w miare tanie , co byście polecili ? Jaka firma i czy mozna to dostac w CastoraMIE ?

-1

Płytki mrozoodporne

20.05.2006,12:59:58

Płytki na taras (gres tylko) są w dużym wyborze w Casto. Ale nie radził bym w ciemnym odcieniu jeśli taras jest nasłoneczniony. Ciemne kolory absorbują ciepło i taras będzie się bardzo nagrzewał. Zwłaszcza na wiosnę i na jesieni kiedy za dnia jest jeszcze ciepło w nocy temp. spada poniżej 0  i mimo stosowania klejów elastycznych (warunek konieczny!) robią się czasem kłopoty i płytki się odklejają. Tym bardziej, że tarasy są miejscami o zwiększonej pracy podłoża.

1

Płytki mrozoodporne

20.05.2006,13:55:42

Najlepiej odwiedź market lub inny sklep, który oferuje płytki. Wybierz takie płytki mrozoodporne, które ci odpowiadają, w cenie jaką jesteś w stanie zapłacić i gotowe. Najważniejsze w przypadku płytek to to, jak zostaną położone. Jeśli nawet najlepsze płytki źle przykleisz to odpadną i będą pękać, a tanie płytki dobrze położone będą lata - najwyższej trochę szybciej się zetrą.  8)
Proponuję Ci raczej opisać tu na forum swój taras (jakie jest podłoże) i zadać pytanie jaką ewentualnie dać warstwę izolacyjną pod płytkami, żeby nie podchodziła woda i ich nie wysadziło płytek zimą (jest też trochę danych w internecie). Na pytanie, które zadałeś otrzymasz najwyżej odpowiedź, że warto zainwestować w droższe, bo nie robisz tego na rok tylko na lata.  :D

0

Płytki mrozoodporne

21.05.2006,09:13:56

Na starych płytkach lastrico, chcę położyć papę termozgrzewalną i na to położyć płytki. Taras nie ma osłony w postaci drzew lub czegos co mogłoby zapewniać cień.Skierowany jest na wschód :)

Jakieś rady , zalecenia ?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: