Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Kafelki na styropianie

03.07.2006,14:05:58

Witam Wszystkich serdecznie od dłuższego czasu wykonuję różnego rodzaju majsterkowania i prace remontowe w mieszkaniu, ale do tychczas mogłem liczyć tylko na własne siły :?  przeglądając Internet  :roll: odkryłem tak wspaniałe forum, gdzie mogę uzyskać pomoc :!: , więc do rzeczy
W łazience mam rury położone na ścianie i nie mogę ich ukryć ze względu na grubość ściany.
Pomyślałem sobie,  :idea: że obłożę je płytami styropianowymi i na wierzch dam kafelki.
Wykorzystując klej do gresu oraz klej do styropianu dyble i siatkę.

Za wszystkie sugestie dziękuję

Pozdrawiam Tequilla.

0

Kafelki na styropianie

03.07.2006,20:28:03

w poprzednim poscie juz Wrobel sie wypowiedzial ze wygodniej byloby zrobic zabudowe z plyty GK i ja sie do tego przychylam, jednak jezeli juz koniecznie musi byc styropian to owszem: mozna zrobic tak:
Styropian zaciagnac klejem, wtopic siatke (dokladnie tak jak na elewacji) i mamy podloze pod klej do plytek, naturalnie elastyczny, w zasadzie samo zatopienie siatki mozna wykonac elastycznym klejem do plytek. jednak jest jeden drobny problem: jak zamocowac styropian tak, aby sie nie przesuwal?

0

Kafelki na styropianie

03.07.2006,21:11:13

Powód, dla którego chcę zastosować styropian to scianka, o której wspomniałem oddziela mnie od nieogrzewanej wnęki balkonowej i obawiam się zraszania rur oraz występowania grzyba. :idea:
O ile wstawię dyble to nie powinny mi się płyty styropianowe przesuwać :?:

0

Kafelki na styropianie

03.07.2006,22:06:11

jak zamocowac styropian tak, aby sie nie przesuwal?
No i w dodatku nie odpadł od ściany bo jeżeli dobrze rozumiem ma to byc na scianie. Dyble których uzywa się do mocowania styropianu raczej nie dadzą rady utrzymać całości "konstrukcji" na ścianie w porządanym miejscu.

0

Kafelki na styropianie

05.07.2006,21:16:20

0

Kafelki na styropianie

05.07.2006,23:50:37

Ale po co robic to ze styropianu :!:  :?: Na rury zakładamy piankową izolacje przeciwko skraplaniu, obudowujemy całość stelażem i na to płyta kg zielona, izolacja i kafle 8)

0

Kafelki na styropianie

06.07.2006,19:12:51

No właśnie o tym pisze  że robienie tego ze styropianu wydaje mi się bez sensu i dosyć trudnym zadaniem by było to trwałe.;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: