Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Plac zabaw

11.07.2006,23:35:24

Czy w Castoramie Bydgoszcz są piaskownice z drewna dla dzieci? Czy ktoś podpowie co jeszcze tanim kosztem można zrobić dla dzieci do zabawy na dziaŁce. A może ktoś ma fajniejszą piaskowinę niż klasyczna 4  ścianna???

-1

Plac zabaw

12.07.2006,09:26:39

Może niech Pani spróbuje zadzwonić do jednej z firm http://www.pf.pl/portal/YP1?keyword=hu%C5%9Btawki&city=bydgoszcz&sir=&cats=9106&gbRegion=0&gbVoivodeship=0&gbCity=0&gbDistrict=0&gbRegionCount=0&gbVoivodeshipCount=0&gbCityCount=0&gbDistrictCount=0&cplx=0&gl=1&dl=0&sortBy=0&kw=c&catid=9106
Myślę, że skoro projektują i wyposażają place zabaw, to posiadają w sprzedaży lub namiary na firmy sprzedajace wyposażenie placów zabaw.
Poza tym w Częstochowie w jednym ze sklepów ogrodniczych widziałem fajne drewniane konstrukcje piaskownic (sześciokąt) - tyle, że małe.

-1

Plac zabaw

30.01.2007,19:57:05

Chwileczkę przecież moze pan sam wykonać jakies zabawy dla dziecka. Wystarczą tylko chęci. Proszę poszukać w internecie konstrukcje huśtawki i zobaczyć jak ją się wykonuje. To naprawdę nic trudnego. Wystarczy kupic belki sznur i gwoździe gruge. Wiem coś o tym bo robiłem dla swojego malucha. Bawi się na tym do dziś. PoZdRo

-1

Plac zabaw

27.03.2007,20:27:34

Witam!
Fajne ławeczki można wykonać na noga żeliwnych. Prz odrobinie chęci można na takich nogach także zrobić huśtawkę. Najlepszy chyba będzie obcięty wzór 4 z tego sklepu. Poszukaj na meble ogrodowe. W Castoramie nie ma nóg żeliwnych więc mam nadzieję że nie dojdzie do konfliktu interesów :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: