Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

HELP! Czym najlepiej ciac plekse?

17.05.2005,22:31:57

Musze szybko sie dowiedziec czym moge ladnie i rowno pociac plekse, bo pytalem kilku osob i kazfy mowi co innego... Nie jestem budowlancem wiec sie nie znam... Ale za to zajmuje sie tuningiem komputerow i jest mi to nizmiernie poczebne... Pozdrawiam wszystkich...

0

18.05.2005,10:08:36

najlepiej szlifierkom kontowom (małom gumówkom) z tarczą do metalu ale taką cienką, najlepiej połorzyć pleksi na czymś płaskim (kawałek płyty wiurowej albo na styropianie ale tak aby pleksi przylegała do podłorza) po ucięciu zoztanie na krawędzi troche stopionego plastiku ale łatwo to usunąć norzem.
Powodzenia.

0

18.05.2005,10:19:14

Cóż, w warunkach domowych o ile kształty nie są półokrągłe i plexi niegrubsze niż 5mm możesz sobie poradzić zwykłym wysówanym nożykiem. Używasz do tego celu jakiejś prostej listwy, przy której ciągniesz ODWROTNĄ  nieostrą stroną ostrza - będą odchodzić wióry i utworzy się rysa. Tą rysę poprawiasz 5-6 razy dobrze przyciskając i gdy jest ona głęboka kładziesz plexi na krawędzi - linia rysy jet wtedy dokładnie na krawędzi - i łamiesz. Krawędź po złamaniu traktujesz papierem ściernym i gotowe. Sorki za opis ciężko mi to było opisać.

Profesjonaliści uzywają do tego specjalnych tarcz i narzędzi podobnych do pilarek - zwykle jest to sprzęt znanej firmy Festo czy Festa jakoś tak.

Powodzenia

0

18.05.2005,17:20:29

Musze szybko sie dowiedziec czym moge ladnie i rowno pociac plekse, bo pytalem kilku osob i kazfy mowi co innego... Nie jestem budowlancem wiec sie nie znam... Ale za to zajmuje sie tuningiem komputerow i jest mi to nizmiernie poczebne... Pozdrawiam wszystkich...

Bardzo wolno!!!! na pilarce stołowej tarczowej od drugiej strony jak tnie się drewno ,trzeba wyjąć klin!!! przecinałem 10 mm

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: