Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

TYNK NA MOKRO

01.02.2006,13:13:39

PLANUJĘ ZROBIĆ MAŁY REMONCIK  8) I CHCĘ NA ŚCIANIE POŁOŻYĆ TYNK, ABY UNIKNĄĆ SZLIFOWANIA  :? SŁYSZAŁAM ŻE MOŻNA GO POŁOŻYĆ NA MOKRO I MOŻNA NA NIM ZROBIĆ STRUKTURĘ NP. ALA PAZURY. MOJE PYTANIE JAK NAZYWAJĄ SIĘ TAKIE TYNKI, ICH WYDAJNOŚĆ I SZACUNKOWA CENA ZA WOREK 30 KG :D

0

TYNK NA MOKRO

01.02.2006,19:52:37

hmm. jekiego szlifowania?? pytanie co masz teraz na scianach?? zapewne jest to tynk cementowo wapienny a ty bys chcial uniknac szlifowania przy cekolowaniu :)  takiestruktury mozna własnie wykonywac z cekolu
c-45. w casto sa czesto pokazy takich zeczy :D sa tez specjalne tynki lub tez farby strukturalne. doradzam wybracsie do sklepu i zobaczyc co maja i w jakich cenach.

0

TYNK NA MOKRO

02.02.2006,09:58:54

:? NIE JESTEM FACHOWCEM ALE CHODZIŁO MI O POŁOŻENIE GŁADZI NA MOKRO. OBECNIE NA ŚCIANACH MAM TAPETY A POD NIMI STARY TYNK,PRZED PRACĄ WSZYSTKO ZOSTANIE USUNIĘTE. COŚ SŁYSZŁEM O TYNKACH CZY TEŻ O ZAPRAWIE GRUNTOWE USZLACHETNIONEJ, PO ICH POŁOŻENIU NIE MA KONIECZNOŚCI PRZESZLIFOWANIA ŚCIAN I ŻE KŁADZIE SIĘ JE METODĄ NA MOKRO

0

TYNK NA MOKRO

02.02.2006,10:53:19

staraj sie nie pisac duzymi literami :)
bo odbierane jest to jak bys krzyczal
no i malo wygodnie sie czyta

0

TYNK NA MOKRO

02.02.2006,13:01:44

to moje pytannie jest takie: co chcesz miec na tej scianie, czy gładka powierzchnie czy akas strukture. jesli stary tynk dobrze sie trzyma nie widze koniecnosci jego usuwania. tylko powiedz jaki ma miec wyglad ta sciana :D

0

TYNK NA MOKRO

03.02.2006,10:53:10

:twisted: ze ściany chcę usunąć tapetę a tynk dobrze sie trzyma a co do powierzchni to gładka i mogą być gdzie niegdzie tak jakby ktoś lub coś  :lol: zrobiło palcani czy też pazurkami smugi - wgłębienia. słyszałem że jest tynk uszlachetniony o nazwie rolband lub goldban, nie wiem czy podaję poprawną nazwę, i on właśnie do tego się nadaje, nie chce aby wpuszczono mnie w kanał dlatego proszę o pomoc. w innym pomieszczeniu miałem kładzioną gładz i nie wymagała ona przecierki, i użyto unigruntu i maksa

0

TYNK NA MOKRO

03.02.2006,11:02:39

a co do wybrania się do castoramy to mam problem, mieszkam na prowincji i do najbliższej casto mam 110km, więc z fachowego doradztwa i pokazów nici  :( mój język nie jest fachowy i nie znam fachowego nazewnictwa więc proszę i jaśniejsze zwroty , hmm ceklowanie co to jest  :twisted: proszę o wyrozumiałość i cierpliwość

0

TYNK NA MOKRO

03.02.2006,12:10:39

Cekolowanie - zwrot pochodny od nazwy produktu: Cekol w tym przypadku Cekol C45 (jako pierwszy uzyl takiego slowotworstwa Atlas ze swoim produktem: Gipsar) na worku napisanie jest : Gipsar Uni do Gipsarowania czyli wykonywania gladkich powierchni gipsowych czy cos w tym stylu - niezle co? Przecierka - gladz gipsowa z nadana struktura (np walkiem) zabarwiona punktowo, pomalowana i przetarta miejscami papierem sciernym, nastepnie zagruntowana, daje bardzo ladny efekt. Uni-Grunt - nazwa wlasna produktu Atlasa w jezyku potocznym - obojetnie jaki grunt podstawowy:)

0

TYNK NA MOKRO

03.02.2006,12:35:33

słyszałem że jest tynk uszlachetniony o nazwie rolband lub goldban
nie wiem na czym polega owa szlachetnosc Goldbanda i Rotbanda. Sa to zwykle tynki gipsowe, reczne firmy Knauf  o lekko zoltawym odcieniu. Mozna je nakladac zdecydowanie grubsza warstwa niz gladzie gipsowe typu Cekol C45. Goldband od Rotbanda rozni sie przyczepnoscia . Rotband ma zwiekszona przyczepnosc.

0

TYNK NA MOKRO

03.02.2006,12:53:27

:) no dobra , coś już mi się rozjaśniło :wink: a co z resztą mich pytań - doradzcie coś , czego użyć i jak wykonać na fachowców mnie nie stać  :evil: niestety

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: