0

konkurs "twoje zdanie"

30.08.2010,11:10:59

Czy ktoś się może orientuje czy konkurs "Twoje zdanie" nadal trwa? Na podstronie jest tylko lista zwycięzców, ale konkurs jest nadal komunikowany więc sama nie wiem. Jeżeli jest aktualny to czy ktoś wie gdzie można dodać swój pomysł?

0

konkurs "twoje zdanie"

30.08.2010,13:23:18

Witam,
Zachęcam do brania udziału w ankiecie. W ostatnim etapie ankiety jest tabelka i tam należy wpisać Swój pomysł zmiany.

0

konkurs "twoje zdanie"

14.09.2010,17:45:55

Ten konkurs to jest tylko przykrywka, aby przeprowadzic badanie rynku.Tak mi się wydaje.
Mam wrażenie, że konkurs dopiero ruszył. Dostałem ulotkę przy kasie płacąc za zakupy. Nie każdy coś kupuje, więc nie każdy o tym wie. Jeżeli zależy organizatorowi na jak największej ilości opini to dlaczego ulotka nie jest rozdawana przy wejściu/wyjściu ?

0

konkurs "twoje zdanie"

15.09.2010,09:20:49

Witam,
Oczywiście, konkurs jest tylko zachetą do wzięcia udziału w ankiecie. Ankieta spełnia funkcję badania, dzięki niej mamy możliwość poznania choćby częstotliwości odwiedzić w naszym sklepie. Ankieta jest dobrowolna i to klient decyduje czy ma chęć uczestniczenia w ankiecie. Biorąc pod uwagę liczbę zgłoszeń, możemy powiedzieć, że cieszy się zainteresowniem wśród klientów.

0

konkurs "twoje zdanie"

12.11.2010,10:14:38

Ten konkurs to jest tylko przykrywka, aby przeprowadzic badanie rynku.Tak mi się wydaje.
Mam wrażenie, że konkurs dopiero ruszył. Dostałem ulotkę przy kasie płacąc za zakupy. Nie każdy coś kupuje, więc nie każdy o tym wie. Jeżeli zależy organizatorowi na jak największej ilości opini to dlaczego ulotka nie jest rozdawana przy wejściu/wyjściu ?

Specjaliści wiedzą co robią, a konkurs nie jest żadną przykrywką, to jest oczywiste poprostu, a przy tym zawsze może się fartnie i coś wygrasz :)

0

konkurs "twoje zdanie"

17.03.2011,14:49:45

witam.
Osobiście zaświadczam , że ten konkurs nie jest przykrywką . Wygrałem kartę na zakupy na koszt 50 zl . To jest potwierdzenie , treść :
  w imieniu Castorama Polska, z przyjemnością informuję, że Pana
propozycja, zmiany w sklepach Castorama, została nagrodzona kartą
podarunkową o wartości 50 zł.
Zachęcam do udziału w konkursie.
 Pozdrawiam
 Sarmat

0

konkurs "twoje zdanie"

05.04.2011,21:15:54

W drodze o niezwykle ujmujący i kreatywny pomysł na zachęcenie klientów do udziału  w ankiecie, jest godny podziwu ale nie w obecnej formie...
Nie chcę tu deprecjonować owego działania, lecz formę jego wykonania. Otóż szata graficzna ulotki jak i sposób jej przekazywania dają dużo do życzenia.
Ulotka:
- za mało przyciąga uwagę
- jest naniesiona za duża ilość inforamcji
- ląduje do kosza po 30 sekundach
Sposób przekazywania:
- leżaczek kasowy
- jako dodatek umieszczany w torbach
Mimo iż nie można w pełni antycypować zachowania klientów to bez wątpienia przedstawienie klientowi całej akcji w nieco bardziej przyciągający uwagę sposób, co za tym idzie pozyskanie istotnych danych statystycznych jest możliwe.
P.S sama ankieta jest skonstruowana, mówiąc kolokwialnie „jak gluty” i + dla pomysłodawcy upierdliwego paska „Twoje Zdanie” na stronie internetowej, (genialna lokalizacja).

0

konkurs "twoje zdanie"

06.04.2011,14:54:27

a mnie okropnie irytuje ta zakładka wysuwająca się za każdym razem jak chce przesunąć suwakiem wtedy zasłania mi forum i nie mogę wejść tam gdzie chcę ;/

0

konkurs "twoje zdanie"

06.04.2011,15:16:25

no rzeczywiscie na np. netbookach to moze wygladac baardzo nieciekawie... na szczescie mam w miarę szeroki monitor, ale to średnie rozwiązanie..

0

konkurs "twoje zdanie"

06.04.2011,21:50:39

rozwiązanie dobre dla casto - bo zwróci się na to uwage... ale w moim wypadku maksymalnie negatywną ;/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Imię: Email: