Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Jak wygląda rekrutacja nowych pracowników w Castoramie?

23.09.2005,11:41:27

Pracuję w markecie gdzie głównie sprzedawane są artykuły spożywcze... i powiedzmy, że chciałabym zmienić pracę i pracować w Castoramie. Jestem kierownikiem zmiany działu kas, staram sie wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej i robię zapewne dużo więcej niż mam ujęte w "Zakresie obowiązków".Jestem jednoczesnie kierownikiem, pracownikiem kasy głównej, kasjerką, pracownicą informacji...  Jakie są szanse, że po wysłaniu CV, rozważycie Państwo moją kandydaturę? Czy w pierwszej kolejności przeprowadzacie Państwo rekrutacje w Urzędach Pracy? Czy należy śledzić lokalną prasę i dopiero wtedy kontaktować się z Państwem?
Pozdrawiam
i życzę dalszych sukcesów

0

23.09.2005,13:39:16

Witam!
Dziękujemy za pytanie. Otóż proces rekrutacji do nowo otwieranych sklepów przeprowadzają dyrekcje tych sklepów. Wygląda to mniej więcej tak: w pierwszej kolejności umożliwiamy naszym pracownikom z innych sklepów migrację do nowych placówek (jeżeli są zainteresowani). Równocześnie zamieszczamy w lokalnej prasie i na naszych stronach www informacje, że poszukujemy pracowników na określone stanowiska. W przypadku doradców handlowych, kasjerek, pracowników magazynu wstępną rekrutację przeprowadzają kierownicy działów. Ostateczną decyzję podejmuje zawsze dyrektor sklepu. W przypadku kandydatur na stanowiska kierownicze decyzję podejmuje dyrektor sklepu wraz z dyrektorem ds. zasobów ludzkich. Oferty pracy można składać w formie listu motywacyjnego wraz z życiorysem np. na adresy e-mail: rekrutacja@evo.pl lub obsluga.klienta@castorama.pl

0

23.10.2005,22:29:58

Ja tam mam super szefową w Sosnowcu :) Zycze wyszystkim takich ludzi na stanowiskach :)

0

10.03.2006,20:24:05

no kurde z kierownikiem rozmowa była spoko gorzej z dyrektorem oj oj ale sie napociłem ale jestem juz w casto 12 miesiecy i jest ok no moze ok z malym minusem:)

0

13.09.2006,18:00:03

Ja chciałbym sie dowiedzieć czy
- podczas skladania aplikacji na stanowisko doradcy handlowego jest konieczne okreslenie działu w jakim chciałoby sie pracowac. I co posrednio sie wiaze z wczesniejszym pytaniem, w jaki sposob kandydaci są “przydzielani” do poszczególnych działów.
- jak duze znaczenie przy rekrutacji ma znajomość asortymentu danego działu lub umiejętności praktycznych z danego działu
- oraz czy zatrudniacie państwo studentów (zaocznych) gdyż niektóre firmy tego nie preferuja

Pozdrawiam

0

13.09.2006,23:01:13

Czlowiek wszystkiego sie nauczy.....Więc dział raczej nie ma znaczenia. Można brać swoje osobiste preferencje - np czy lubie bawić się kolorami, wykończeniem mieszkania czy może sprawami technicznymi (wiertarki, elektryka, ciężka budowlanka)
Najważniejsza jest motywacja - której niestety większości nowo zatrudnionym brakuje...
Studenci mi osobiście nie przeszkadzaja, pod warunkiem że wykonują swoją pracę dobrze i potrafią ją pogodzić ze studiami.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

0

14.09.2006,19:18:59

odradzam pracę wszystkim w CASTORAMIE OSOWA nie polecam!!! po krótkim czasie ma się strasznie dosyć tej atmosfery która tam panuje.

0

14.09.2006,19:49:57

dzięki za odpowiedź ;]

0

15.09.2006,13:53:53

Pracowałem w OBI w Słupsku - paranoja !!! :) Zero organizacji, zero wymiany informacji między kierownikiem działu, pracownikami - a przede wszystkim ----------> KLIENTAMI - OBCIACH.

Pozdrawiam.

0

16.09.2006,15:01:24

Pracowałem w OBI w Słupsku - paranoja !!! :) Zero organizacji, zero wymiany informacji między kierownikiem działu, pracownikami - a przede wszystkim ----------> KLIENTAMI - OBCIACH.

Pozdrawiam.
bardzo wartosciowa i na temat wypowiedz w kontekscie tematu.
LOL  :lol:

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: