0

Castorama w Rzeszowie

13.09.2006,15:37:40

ostatnio będąc na zakupach w Castoramie w Rzeszowie, na dziale z farbami byłam świadkiem jak kierowniczka traktuje pracowników z tego działu. Przez chwilę poczułam się jak w pewnym spożywczym markecie (nazwy nie wymienię), w którym miałam "przyjemnosć" pracować. Niewdając sie w szczegóły, powiem tylko tyle, że straszenie zwolnieniem i okazywanie swojej władzy oraz wyzywanie pracownika przy klientach nie jest mądre. Dziwię się ,że takie osoby zostają kierownikami. apeluję do Dyrekcji marketu, aby zainteresowała się osobami z takimi metodami "motywacji" pracowników. Kierownikami powinny zostawać osoby dojrzałe emocjonalnie, a nie młodzież bez doświadczenia. która nie potrafi współpracować z podwładnymi.

0

Castorama w Rzeszowie

13.09.2006,22:04:47

ŚWIĘTE SŁOWA !

0

Castorama w Rzeszowie

17.09.2006,15:10:47

Skad wiedzialas ze to kierowniczka?Rowniez to ze jest taka mloda,bardzo mnie to ciekawi  :D

0

Castorama w Rzeszowie

17.09.2006,15:13:12

Bedac tam tylko jako klient,az tak byla wylewna w swym "pouczeniu"?

0

Castorama w Rzeszowie

18.09.2006,08:38:09

A stąd że każdy pracownik ma plakietkę z imieniem i stanowiskiem, a ja jako osoba bezczelna i  ciekawska podeszłam bliżej żeby podpatrzeć co tam jest napisane! Poza tym chyba umiem rozróżnić osoby młode od starszych!

0

Castorama w Rzeszowie

18.09.2006,09:24:02

Ruda - zamiast smarowac posta trzeba bylo napisac maila do odpowiedniego sklepu:
http://www.castorama.pl/sklepy/woj-podkarpackie/rzeszow.html
to tylko forum
VTC.

0

Castorama w Rzeszowie

18.09.2006,10:13:51

Bywa i tak różni ludzie sa na róznych stanowiskach życie ja mam farta :) a co do tej sytuacji są takie karteczkki przy wyjściu gdzie można napisac co komu leży na sercu a dyrekcia to czyta bo ostatnio takie kartki wywieszają :)

0

Castorama w Rzeszowie

18.09.2006,12:53:25

rozumiem, że pracownicy się odezwali....poczucie lojalności itp
ale napewno sami spotkaliście się z takimi scenkami jako pracownicy

0

Castorama w Rzeszowie

18.09.2006,13:55:26

A SZLYSZALAS POWIEDZENIE,ZE"RUDE JEST ZLOSLIWE",SKORO JESTES TAKA BEZSZCZELNA JAK PISZESZ,MOGLAS POPROSTU ZWROCIC JEJ UWAGE NA MIEJSCU,PODEJRZEWAM IZ BYLOBY TO "WEJSCIE SMOKA"...POZDRAWIAM :lol:

0

Castorama w Rzeszowie

20.09.2006,02:24:55

Ja do sklepu z Rzeszowa nie mam nic. Jestem z Przeworska i cześto robię tam zakupy, jesli chodzi o markety tego typu to najlepsza obsługa na podkarpaciu. Przede wszystkim dział elektryczny i budowlany - doradzają i znają się na temacie.