Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

Przyczepki towarowe

11.05.2009,11:52:23

Gdzie na portalu mogę obejrzeć przyczepki towarowe proszę o link jeśli to możliwe, gdyż nie mogę ich zlokalizować......

0

Przyczepki towarowe

11.05.2009,12:00:29

Na stronie castoramy nie ma na dzień dzisiejszy przyczepek. Ale znajdziesz je tutaj a o ceny pytaj najbliższą sobie Castoramę i punkt serwisu.

0

Przyczepki towarowe

11.05.2009,12:34:18

Na stronie castoramy nie ma na dzień dzisiejszy przyczepek. Ale znajdziesz je tutaj a o ceny pytaj najbliższą sobie Castoramę i punkt serwisu.  
A to szkoda że nie ma takiego towaru bo dużo osób jest zainteresowanych jak widzę.

0

Przyczepki towarowe

11.05.2009,12:59:50

A to szkoda że nie ma takiego towaru bo dużo osób jest zainteresowanych jak widzę.

Towar jest w sklepie. Natomiast nie ma pokazanego tego asortymentu na portalu. Możesz oglądnąć towar na stronce producenta i zamówić w najbliższym markecie castoramy.

0

Przyczepki towarowe

12.05.2009,09:01:06

Lista produktów będzie  na portalu sukcesywnie uzupełniana.

0

Przyczepki towarowe

12.05.2009,15:59:07

Lista produktów będzie  na portalu sukcesywnie uzupełniana.

To miło z Państwa strony, gdyż nie pełna oferta na portalu to strata klienta.

0

Przyczepki towarowe

12.05.2009,18:24:15

teraz moze ja dodam cos na temat przyczepek w waszym sklepie ! udało mi sie taka zakupic, bo okazja jest super .tj w niedziele . Pan uprzejmie mnie mnie poinforwowł ze odbiór w ciągu trzech dni, bo ma przyjechac firma ze świdnika i ma je poskręcać .Ok, bo mamy czas zeby jz zarejestrować. po czym dzis zadzwoniłam do serwisu i co sie okazało . pan który odebrał telefon poinformował mnie ze nie mam 100%  pewnosci co do tego kiedy bedzie ekipa która składa przyczepki. ja mu na to ze mi zalezy bo mnie termin wyjazdu goni to mi powiedział ze jest mozliwy zwrot pieniedzy . ale ja sie go pytam jak , jak przyczepa jest zarejestrowana i ubezpieczona .to on mi na to tylko tyle ze jest mu przykro. Brak kompetencji i dbałości o klienta .  nic dodac nic ująć . gratulujemy wysoko wyspecjalizowanej kadry w serwisie castoramy!!!

0

Przyczepki towarowe

13.05.2009,10:00:28

Prosze zgłosić taki przypadek do działu obsługi klienta w odpowiednim mieście. Informacje na temat kontaktu znajdzie Pani tutaj: http://www.castorama.pl/sklepy/
Pozdrawiamy!

0

Przyczepki towarowe

17.04.2010,00:48:12

Napisze tak! Kupiłem przyczepke za 2498 zł i było wszystko ok. Po miesiącu wyszła rdza na cięciach blachy i na osi. Zgłosiłem reklamacje i....... Czekałem ponad 21 dni roboczych na serwis ze świdnika. Poźniej oświadczyli mi przez telefon (nawet nie oglądneli jej osobiście) że to jest naturalne że ona rdzewieje i odmówili mi naprawy (usunięcia rdzy). Przyczepka miła przejechane max 1500 km, woziła quada, nie woziłem nia cegieł czy jakiegos cementu . Ogólnie z przyczpeki jestem zadowolony, dobrze się trzyma drogi i prowadzi. Niestety niebawem musze zrobić zwrot przyczepki do Castoramy i dostane zwrot gotówki. Do tej pory rdza nie zostąła usunięta i nie mogłem się dogadać ani z Castoramą ani ze Świdnikiem! Ciekawy jestem kto mi zwróci koszta rejestracji i ubezpieczenia? Serwis Świdnika jest do bani...... Dobrze że Rzecznik Praw Konsumenta zają się ta sprawą. Jak ktoś jest zainteresowany jak zardzewiała to moge podesłać fotki! Z poważaniem Piotr M.

0

Przyczepki towarowe

17.04.2010,11:13:03

Napisze tak! Kupiłem przyczepke za 2498 zł i było wszystko ok. Po miesiącu wyszła rdza na cięciach blachy i na osi. Zgłosiłem reklamacje i....... Czekałem ponad 21 dni roboczych na serwis ze świdnika. Poźniej oświadczyli mi przez telefon (nawet nie oglądneli jej osobiście) że to jest naturalne że ona rdzewieje i odmówili mi naprawy (usunięcia rdzy). Przyczepka miła przejechane max 1500 km, woziła quada, nie woziłem nia cegieł czy jakiegos cementu . Ogólnie z przyczpeki jestem zadowolony, dobrze się trzyma drogi i prowadzi. Niestety niebawem musze zrobić zwrot przyczepki do Castoramy i dostane zwrot gotówki. Do tej pory rdza nie zostąła usunięta i nie mogłem się dogadać ani z Castoramą ani ze Świdnikiem! Ciekawy jestem kto mi zwróci koszta rejestracji i ubezpieczenia? Serwis Świdnika jest do bani...... Dobrze że Rzecznik Praw Konsumenta zają się ta sprawą. Jak ktoś jest zainteresowany jak zardzewiała to moge podesłać fotki! Z poważaniem Piotr M.

musieliscie miec jakas wadliwa i powini to naprawic poniewaz mam taka sama i przewiozlem nia juz tony cegiel zapraw i wszystkiego bo mam ja na budowie i trzyma sie bardzo dobrze tylko jedna wada jest troszke delikatna ale ja jestem zadowolony
                                 pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: