Przeszukuj opisy i atrybuty

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania

0 wyników

KATEGORIE:

• Pilarki, rozdrabniarki, łuparki Ogród > Narzędzia ogrodowe

MARKI:

0

KOSZALIN

13.08.2010,01:01:39

Witam!
Dzisjaj spotkała mnie przedziwna a za razem zabawna sytuacja co dało mi do myślenia ,,,,,,,że można oprócz klepania regółek pań na kasach mozna spotkać kogoś sympatycznego i pomocnego.
Nie mogąc się doprosić obsługi na budowlanym dziale JAK ZAWSZE wściekły poszłem na kase i wykrzyczałem kasjerce co na ten temat myśle .Kasjerka przeprosiła i zaraz za tel informując mnie ,że jużprosi kolege o podejście.Nie doczekałem sie ....!!! proszę w imię klientów o zatrudnienie więcej osób.!!!
i mimo że byłem zły i niemiły dla pani -ona w pewnym momencie sprawiła że złość mi mineła gdzyż rozesmiała się i powiedziała tylko ŻE PRZEPRASZA ALE KOLEDZY SĄ ROZRYWANI I PROSI O CHWILE CIERPLIWOŚĆI A I PO CO SIĘ DENERWOWAĆ BO ZŁOŚĆ I URODZIE SZKODZI I SPRZYJA WRZODOM NA ŻOŁĄDKU I TYLKO W RAMACH PRZEPROSIN OfERUJE SWÓJ USMIECH I POCZUCIE HUMORU.
Pisze o tym gdyż 1 raz się tak spotkałem z tak rozładowanym napięciem między klient a obsługa.Pani nie chciała mi podac swojego nazwiska bo niby ochrona danych oosbowych a może myślała że napisze skarge a ja na odwrót DZIĘKUJE pani Joannie ZA MIŁĄ I WESOŁĄ OBSŁUGE. (dobrze ze te plakietki panie maja).Gratuluje!!!!!
Pozdrawiam Jan z Koszalina

0

KOSZALIN

13.08.2010,01:53:59

przyznam szczerze ze nie wiem co odpowiedziec na Twoj post.... wypadaloby napisac bardzo wiele....

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Wpisz litery widoczne na obrazku:

Imię: Email: