Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej: samochodu Volkswagen Jetta
w losowaniu z okazji 18 urodzin Castoramy, został Pan Andrzej z Lublina.
Gratulujemy wygranej i przypominamy, że loteria trwa do 02.05!
Do wygrania pozostał jeszcze jeden samochód i tysiące nagród!

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania    

0 wyników

KATEGORIE:

MARKI:

Grill betonowy ogrodowy BK Spring

Ocena:

Grill betonowy ogrodowy BK Spring


kod: 601313

marka: BK

Grill ogrodowy Spring znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, bowiem stanowi niezbędny element wyposażenia każdego przydomowego ogrodu. Dzięki niemu możesz na swoim podwórku organizować spotkania towarzyskie lub imprezy rodzinne przy suto zastawionym stole. Grill umożliwi Ci bowiem przyrządzenie aromatycznych potraw, w których najbardziej ceni się prostotę oraz łatwość wykonania. Wyprodukowany został z betonu cechującego się doskonałą odpornością na wpływ wysokich temperatur, dzięki czemu nie pęka podczas długotrwałego podtrzymywania w nim ognia. Całość utrzymana jest w czerwono-białej kolorystyce, dlatego grill stanowi również stylową dekorację, która z łatwością ożywi wystrój całego Twojego ogrodu.

Rodzaj stacjonarny
Materiał wykonania beton
Możliwość przemieszczania stacjonarny
Wymiary grilla 69 x 58 x 187 cm
Wymiary rusztu 52 x 34 cm
Wyposażenie dodatkowe ruszt
Kształt kominowy
Kolor biało-czerwony
Opinie klientów (1):
Lucjano

Ocena produktu:

2015-02-17 09:24:29
Grill stacjonarny (!!)

Grill zadowoli osoby, które szukają czegoś co można ustawić w jednym miejscu i tam zostawić. My z żoną też tak na początku chcieliśmy, ale podczas przebudowy ogrodu okazało się to sporym minusem.. W każdym razie ma stonowane kolory i nie wierzę, że gdzies by nie pasował. Solidny materiał, nie pęka. Wiedzieliśmy co kupujemy, wiec wszystko jest wporządku.

Napisz opinię:

* Ocena:
* Nick:
* Temat:

* Opinia:


ZAMÓW NEWSLETTER
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Castorama Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Castorama Polska Sp. z o.o. oraz akceptuję regulamin serwisu Castorama.pl

Zapoznałem się z regulaminem subskrypcji