Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej: samochodu Volkswagen Jetta
w losowaniu z okazji 18 urodzin Castoramy, został Pan Andrzej z Lublina.
Gratulujemy wygranej i przypominamy, że loteria trwa do 02.05!
Do wygrania pozostał jeszcze jeden samochód i tysiące nagród!

HISTORIA WYSZUKIWANIA:

Usuń historię wyszukiwania    

0 wyników

KATEGORIE:

MARKI:

Młotowiertarka SDS-plus JCB 750 W

Ocena:

Młotowiertarka SDS-plus JCB 750 W


kod: 201924

marka: JCB

Młotowiertarka SDS-plus marki JCB o mocy 750 W. Urządzenie jest przeznaczone do wiercenia udarowego w betonie, cegle i kamieniu oraz do kucia pod małym obciążeniem. Można nim również wiercić bez udaru w drewnie, metalu, ceramice i tworzywach sztucznych. Posiada trzy funkcje: wiercenie, wiercenie z udarem i dłutowanie, regulowaną prędkość, system mocowania SDS-plus, aluminiową przekładnię, blokadę włącznika, zabezpieczenie przed przeciążeniem, możliwość pracy w dwóch kierunkach (w lewo / w prawo) oraz rękojeść pokrytą gumą. Prędkość bez obciążenia wynosi 0 - 1050 obrotów na minutę, częstotliwość udaru 0 - 4600 uderzeń na minutę, maksymalna średnica wiercenia w drewnie 32 mm, w metalu 13 mm, w betonie 26 mm, a energia pojedynczego udaru to 2,7 J. W komplecie: bity 3 szt., dłuto, uchwyt wiertarski z adapterem, klucz, dodatkowa rękojeść, prowadnica głębokości wiercenia, przenośna walizka. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.

Częstotliwość udarów 0 - 4600 ud./min
Energia pojedynczego uderzenia 2,7 J
Funkcje wiercenie, wiercenie z udarem, dłutowanie
Informacje dodatkowe w komplecie: bity 3 szt., dłuto, uchwyt wiertarski z adapterem, klucz, dodatkowa rękojeść, prowadnica głębokości wiercenia, przenośna walizka
Marka JCB
Moc 750 W
Model JCB-SDS750
Prędkość obrotowa wiertła 0 - 1050 obr./min
Średnica wiercenia beton 26 mm
Średnica wiercenia drewno 32 mm
Średnica wiercenia stal 13 mm
Waga 2,7 kg
Opinie klientów (2):
Norek

Ocena produktu:

2014-12-24 14:51:39
Młotowiertarka SDS-plus JCB 750 W

Młotowiertarka spisuje się nieźle jak na tą klasę urządzeń. Wiadomo, że mogłaby być trochę mocniejsza ale solidne wykonanie rekompensuje ten minus.

Kamil

Ocena produktu:

2014-09-30 11:48:45
młotowiertarka

Właściwie kupowałem ją tylko na jeden remont. Cena okazyjna, więc co miałem do stracenia. Póki co, robi radzi sobie nieźle, ponieważ mam już w planach kolejne prace, to zobaczę czy przeżyje następny remont. Póki co o dziwo żyje!

Napisz opinię:

* Ocena:
* Nick:
* Temat:

* Opinia:


ZAMÓW NEWSLETTER
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Castorama Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Castorama Polska Sp. z o.o. oraz akceptuję regulamin serwisu Castorama.pl

Zapoznałem się z regulaminem subskrypcji