Tikkurila Super White 10 l

Kliknij dwukrotnie, aby zobaczyć obrazek w pełnym rozmiarze

Zoom Out
Zoom In

Tikkurila Super White 10 l

Kod: 724142

Marka: Tikkurila

Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.
Marka Tikkurila
Metoda aplikacji pędzel, wałek lub natrysk
Skala połysku mat
Kolor producenta biały
Rodzaj farby lateksowa
Pojemność 10 l
Ilość warstw 1 - 2
Wydajność 12 m2/l
Obszary zastosowania wewnątrz budynków
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
5 komentarzy
20-07-2015
Bardzo dobra farba, bez gruntowania pokryła w dwóch warstwach ohydny kolor szary (dość ciemny). dziękuję za radę, na opakowaniu w sumie jest napisane żeby nie używać przy temperaturze wyższej niż 25 stopni. Karola, czym malowałaś ścianę?
17-07-2015
Ocena
Farba okropna, strasznie slabo kryje.. sciana gruntowana czy nie, należy nalozyc 4 warstwy (probujac pozbyc sie koloru kremowego)... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
10-07-2015
Do MatkaPolka: Osobiście moim skromnym zdaniem uważam, że generalnie nie powinno się wykonywać takich zabiegów w trakcie upałów, ponieważ farba może się stopić. Polecam sprawdzić prognozę długoterminową i rozpocząć gruntowanie, a następnie malowanie, kiedy będzie nieco chłodniej. Samą farbę mogę z czystym sumieniem polecić. Tikkurila to świetny wybór, przynajmniej tak twierdzi mój szwagier. Pozdrawiam
03-07-2015
Czy tą farbą można malować w czasie upałów (30-40 st.C)? Tzn., czy ogólnie warto zabierać się za tego typu remonty (także gruntowanie) kiedy panuje taka wysoka temperatura na dworze? Dodam, że mieszkanie jest bardzo nasłonecznione przez większość dnia.
18-05-2015
Ocena
Polecam

Sprzedaż ratalna

wszystkie płatności w naszym sklepie możesz rozłożyć na dogodne raty

Zakupy na telefon

oferujemy możliwość telefonicznego zamówienia produktów

Transport

organizujemy transport produktów zakupionych w naszych sklepach

  • Porady i wskazówki

  • Wykończenie

    Brodziki łazienkowe – jaki materiał wybrać?

  • Wykończenie

    Oświetlenie w suficie podwieszanym – montaż spotów halogenowych

  • Wykończenie

    Farby elewacyjne – jakie wybrać?

X

Ocena i komentarz dla:

Tikkurila Super White 10 l