Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kliknij dwukrotnie, aby zobaczyć obrazek w pełnym rozmiarze

Zoom Out
Zoom In

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l

Kod: 724142

Marka: Tikkurila

Tikkurila Super White to farba, która znajdzie zastosowanie nie tylko podczas malowania Twojego mieszkania, lecz również w czasie urządzania rozmaitych placówek publicznych. Nadaje ona bowiem ścianom elegancki biały kolor, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo stylowo. Produkt cechuje się znakomitą wydajnością oraz dobrym kryciem.
Marka Tikkurila
Seria Super White
Metoda aplikacji pędzel, wałek lub natrysk
Skala połysku mat
Rozcieńczalnik woda
Stosować z podkładem zgodnie z zaleceniami producenta
Powierzchnia aplikacji podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń
Kolor producenta biały
Rodzaj farby lateksowa
Pojemność 10 l
Wydajność do 12 m2/l
Obszary zastosowania wewnątrz budynków
Czas schnięcia 1 h
Ilość warstw 1 - 2
Maksymalna wydajność z opakowania 120 m2
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia. Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne. Kolor: biały. Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Nakładanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 - 2 warstwy za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.
Ocena
10 komentarzy
22-01-2016
beznadziejna farba, nie pokrywa jasnej powierzchni nawet po dwukrotnym malowaniu i gruntowaniu. tragedia.
21-11-2015
Ocena
Farba rewelacyjna przemalowałam nią cały dom, nie wiem skąd te złe opinie. Ja zawsze maluję dwa razy (nie jestem malarzem z zawodu). Nie wolno jej rozcieńczać. Kryje rewelacyjnie, po wyschnięciu jest lekko gumowata. Świetnie pokryła mi lakier do dekoracji ściennych. Kolorowa nie blaknie, nawet po 2-3 latach można domalować np. zadrapania, kolor na ścianie jest jednolity, nie oddziela się. Można próbować zaklejać nią niewielkie dziurki, w rogach wychodzi to idealnie (najlepiej jak trochę zgęstnieje na ściankach wiadra). Daje się zmywać szmatką. Dla mnie jest rewelacyjna. Polecona przez mojego brata, który w salonie od ośmiu lat ma ciągle ten sam obrzydliwy jaskrawo pomarańczowy kolor.
14-11-2015
Ocena
Najgorsza farba jaką w życiu malowałem. Farba praktycznie nie kryje. Potrzeba z 7 (słownie: siedem) ! warstw by zamalować kolor. Farba ma bardzo rzadką konsystencję, spływa z wałka i bardzo słabo przylega do ściany. Trzeba robić długie przerwy przy nakładaniu warstw, bo się rozmazuje. Produkt tylko dla fanów malowania o zasobnej kieszeni. Nie dajcie się nabrać sprzedawcom w sklepach, którzy nią nigdy nie malowali.
28-10-2015
A teraz można malować, bo akurat jesienią mi się zachciało:P
10-09-2015
Ocena
Po tym jak malowałem surowy sufit Decoralem i non stop przebijały plamy, Tikkurila dała radę. Poszły chyba ze 3 warstwy, no ale w innym pokoju Decoralem mogłem smarować i 5 i nic by z tego nie było.
20-07-2015
Bardzo dobra farba, bez gruntowania pokryła w dwóch warstwach ohydny kolor szary (dość ciemny). dziękuję za radę, na opakowaniu w sumie jest napisane żeby nie używać przy temperaturze wyższej niż 25 stopni. Karola, czym malowałaś ścianę?
17-07-2015
Ocena
Farba okropna, strasznie slabo kryje.. sciana gruntowana czy nie, należy nalozyc 4 warstwy (probujac pozbyc sie koloru kremowego)... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
10-07-2015
Do MatkaPolka: Osobiście moim skromnym zdaniem uważam, że generalnie nie powinno się wykonywać takich zabiegów w trakcie upałów, ponieważ farba może się stopić. Polecam sprawdzić prognozę długoterminową i rozpocząć gruntowanie, a następnie malowanie, kiedy będzie nieco chłodniej. Samą farbę mogę z czystym sumieniem polecić. Tikkurila to świetny wybór, przynajmniej tak twierdzi mój szwagier. Pozdrawiam
03-07-2015
Czy tą farbą można malować w czasie upałów (30-40 st.C)? Tzn., czy ogólnie warto zabierać się za tego typu remonty (także gruntowanie) kiedy panuje taka wysoka temperatura na dworze? Dodam, że mieszkanie jest bardzo nasłonecznione przez większość dnia.
18-05-2015
Ocena
Polecam

Sprzedaż ratalna

wszystkie płatności w naszym sklepie możesz rozłożyć na dogodne raty

Zakupy na telefon

oferujemy możliwość telefonicznego zamówienia produktów

Transport

organizujemy transport produktów zakupionych w naszych sklepach

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Aby nie kapało z dachu - wiosenna naprawa rynien

 • Wykończenie

  Sposób na skrzypiące drzwi

 • Wykończenie

  Brodziki łazienkowe – jaki materiał wybrać?

X

Ocena i komentarz dla:

Farba lateksowa Tikkurila Super White 10 l