Sprawdź naszą oferte na - https://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama

Produkty

  • Ogrzewanie 2020
row banner mobilerow banner tabletrow banner desktop
Przewodnik drzwi, podłogi, gresy

Przewodnik drzwi, podłogi, gresy

Sprawdź najnowsze wydanie przewodnika po drzwiach i podłogach, uzupełnione o nasze najlepsze kolekcje gresów. W środku znajdziesz mnóstwo produktów i rozwiązań, które z powodzeniem zastosujesz w swoim domu. Z kolei szereg porad i inspiracji, począwszy od planu zakupu drzwi, wyboru odpowiednich ościeżnic, aż po rodzaje podłóg i akcesoriów wykończeniowych. Zobacz więcej.

Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

Zobacz naszą ofertę zniczy, wkładów, zapałek i zapalarek oraz preparatów do czyszczenia nagrobków. Znajdziesz tutaj także akcesoria, które pomogą zadbać o przestrzeń wokół grobu, jak choćby małe grabie do liści, biały grys, ławeczkę cmentarną czy specjalne misy na chryzantemy. Sprawdź ofertę.

Castorama – miejsce, w którym znajdziesz wszystko do swojego domu

Castorama to sieć marketów, w którym znajdziesz materiały budowlane, remontowe, ogrodnicze oraz dekoracje do domu. Pomoże Ci to szybko skompletować narzędzia i materiały. Dzięki temu bez problemu rozpoczniesz zaplanowane prace. Castorama już od 22 lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości produkty – to sprawdzona sieć marketów, której możesz zaufać.