Produkty

Agregat Dedra HVLP do malowania natryskowego 600 W 1 l

Kliknij aby powiększyć

Agregat Dedra HVLP do malowania natryskowego 600 W 1 l

Marka: Dedra

Marka: Dedra

Kod: 209220

|
Agregat doskonale sprawdzi się podczas wykańczania dużych powierzchni. Produkt ten bowiem – w przeciwieństwie do klasycznych narzędzi – pozwala w krótkim czasie równomiernie pokryć farbą całe pomieszczenie. Znajdujący się w zestawie wąż umożliwia zwiększenie zasięgu pracy, jak również dokładne kontrolowanie przepływu emulsji.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

32 x 20 x 32 cm

Długość opakowania

20 cm

Wysokość opakowania

32 cm

Szerokość opakowania

32 cm

Waga brutto

3.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Wydajność

200 - 300 ml/min

Moc maksymalna

600 W

Napięcie

230 V

Parametry indywidualne

Marka

Dedra

Informacje dodatkowe

można stosować większość dostępnych farb, również farby akrylowe i lateksowe przeznaczone do malowania metodą natryskową

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

DED7410
Agregat to profesjonalne urządzenie, które ułatwi Ci prace malarskie w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł równomiernie rozprowadzić farbę po wybranej powierzchni. Doskonale sprawdzi się na dużych przestrzeniach, których wykańczanie przy użyciu klasycznego pędzla byłoby wyjątkowo pracochłonne. Dodatkowej wygody w użytkowaniu elementu nadaje długi wąż, który ułatwi Ci dokładne nakładanie emulsji. Produkt przystosowany jest do pracy z większością rodzajów farb, również emalii akrylowych oraz substancji wykorzystywanych do gruntowania powierzchni. Całość urządzenia wykonano przy zastosowaniu wysokojakościowych materiałów, przez co jest bardzo trwały, a co za tym idzie – wykorzystywany do długotrwałej pracy. Ponadto produkt ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu natychmiastowo będziesz mógł go użyć do rozprowadzania farby o innym kolorze.
Ocena
1 komentarz
26.06.2019
Nie polecam tego i tego typu pistoletów. Rura z powietrzem co chwilę się odkręca. Sama rura ma kiepskie odlewy końcówek którymi ucieka powietrze. Nawet przy bardzo rozcieńczonej farbie krople są duże a szerokość strumienia tak mała i niejednorodna że ciężko się maluje. Sam sprzęt generuje ogromny hałas. Ma duży oversrpay. Plecak rura i przewód ciągle się plączą. Do małych rzeczy polecam pędzel/wałek lub tani pistolet "airless". Do dużych dobry kompresor lub cały agregat "airless". Malowałem tym pistoletem meble, domek ogrodowy, huśtawki, skrzynki rabatki itp więcej mordęgi niż zysku. Nie pociągnie farby do ściany. Tzn pociągnie ale zabieloną wodę która spływa po ścianie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tak obszerną opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców, który pomoże rozwiązać tę kwestię oraz ewentualnie dobrać sprzęt odpowiedni do Pana potrzeb.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Techniki malowania ścian – pędzel, wałek czy natrysk?

 • Wykończenie

  Akcesoria do malowania ścian zewnętrznych

 • Narzędzia i artykuły

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o narzędziach pneumatycznych

Ocena i komentarz dla:

Agregat Dedra HVLP do malowania natryskowego 600 W 1 l