Produkty

Agregat prądotwórczy Endress ESE 2200 P

Kliknij aby powiększyć

Agregat prądotwórczy Endress ESE 2200 P

Marka: Endress

Marka: Endress

Kod: 201977

|
Oferowany tutaj agregat prądotwórczy to osprzęt, który wspomoże Cię we wszelkich sytuacjach odcięcia od energii elektrycznej. Wykorzystasz go jako samodzielne źródło zasilania podczas biwaku, w garażu, w którym nie ma prądu czy w gospodarstwie domowym w sytuacji awaryjnej. Agregat ten dostarczy Ci energii elektrycznej na parę godzin i jest zasilany benzyną bezołowiową.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

43 cm

Wysokość opakowania

45.5 cm

Szerokość opakowania

57 cm

Waga brutto

37 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dom, ogród, itp.

Emisja hałasu

96 dB

Moc silnika

4.25 kW

Moc ciągła

2.0 kW

Maksymalna moc wyjściowa

2.2 kW

Napięcie

230 V

Średnie zużycie paliwa

1.4 l/h

Częstotliwość

50 Hz

Rodzaj silnika

1 cylinder, 4-suwowy OHV

Zapłon

iskrowy

Stabilizacja napięcia

AVR

Czas pracy

8,5 h przy 3/4 obciążenia, na jednym zbiorniku

Zabezpieczenie przeciążeniowe

wyłącznik przeciążeniowy

Zalecany olej

15W-40

Parametry indywidualne

Marka

Endress

Rodzaj paliwa

benzyna bezołowiowa

Gwarancja

2 lata
Prezentowany tutaj model agregatu prądotwórczego przyda Ci się zarówno w gospodarstwie domowym podczas awarii zasilania, jak i do różnego rodzaju prac budowlano-remontowych czy warsztatu lub garażu. Możesz użyć go wszędzie tam, gdzie brakuje źródła energii elektrycznej, do którego mógłbyś podłączyć swoje maszyny. Agregat samodzielnie generuje prąd przez wiele godzin, dzięki czemu przyda Ci się również na kempingu czy na działce, na której brakuje innego źródła zasilania. Dzięki niemu uruchomisz maszyny budowlane oraz sprzęty i narzędzia elektroniczne, co pozwoli Ci wykonać pożądane czynności. Model ten jest stosunkowo niewielkiej wagi i rozmiarów, jednocześnie cechując się sporą mocą i wydajnością, która pozwoli Ci zużyć niewiele paliwa. Zasilany jest on benzyną bezołowiową, co sprawia że może działać on przez bardzo długi czas.
Ocena
3 komentarze
17.03.2019
Kupiłem do domu aby mieć w razie awarii zasilania - a ostatnio przez wichury często prądu nie ma. Dał rady uciągnąć dwie lodowki (obie po około 0,7kW max, plus kocioł gazowy max 0,15kW i czajnik 0,65 kW. Avr działa, bo kocioł gazowy sterowsny elektronicznie, nie zgłaszał sprzeciwu i pracował normalnie, lodówki też normalnie pracowały, nawet ładowarki z telefonów normalnie działały. Chciałem mocniejszy (3200p), ale się wyprzedały i były tylko te 2200p. Mocy jest tak na styk. Jest troche głośny no i szkoda, że nie ma kółek.
29.06.2018
Agregat kupiłem z myślą o budowie trwającej nie więcej niż 2 lata, a więc tyle co okres gwarancyjny. Po niecałym pół roku użytkowania przestał odpalać, więc zawiozłem na naprawę. Serwis producenta odrzucił reklamację pokrętnie tłumacząc to niewłaściwą obsługą i wyliczył koszty naprawy urządzenia w wysokości 600zł, a w przypadku braku checi naprawy, obciażyliby mnie kwotą 300 (!) złotych za transport oraz "diagnozę" usterki.Szkoda, że większość firm teraz tak działa, że sprzedają tanie produkty, odbijając sobie na serwisie, a gwarancja jak widać w tym przypadku jest fikcją.
28.10.2017
Agregat zakupiłem do prac na działce, przed tym czytałem wiele opinii o różnych agregatach i na tej podstawie wywnioskowałem, że tych najtańszych nie opłaca się kupować, lepiej dołożyć kilka stówek. Co do zakupu agregatu tej firmy utwierdził mnie widok sponiewieranego agregatu Endress, na dostawczaku robotników drogowych. Do tej pory się nie zawiodłem, działa bardzo dobrze, wiertarka, piła wyrzynarka pracuj bardzo sprawnie, trzeba tylko przeanalizować jakich urządzeń będziemy używać, i kupić agregat o odpowiedniej mocy, polecam. Kółka można dorobić za kilkadziesiąt złotych.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Co warto wiedzieć o systemach podtrzymywania napięcia?

 • Instalacja

  Odporni na brak prądu – jak zabezpieczyć się przed awarią?

 • Narzędzia i artykuły

  Czy warto tworzyć system zasilania zapasowego?

Ocena i komentarz dla:

Agregat prądotwórczy Endress ESE 2200 P