Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria prysznicowa GoodHome GoodHome Berrow z termostatem chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria prysznicowa GoodHome GoodHome Berrow z termostatem chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 518758

|
 • funkcja termostatu blokuje dopływ wody powyżej temperatury 38°C
 • łatwa i dokładna regulacja temperatury
 • technologia zimnego korpusu zapobiega oparzeniom
Bateria prysznicowa Berrow z termostatem chrom należy do eleganckich produktów wchodzących w skład armatury łazienkowej. Jest wykonana z mosiądzu i dostępna w kolorze chromu. Produkt stanowi połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz współczesnej funkcjonalności. Z łatwością zamocujesz baterię na ścianie przy pomocy zestawu montażowego, który stanowi komplet razem z baterią.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

32.5 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

1.7 kg

Wymiary produktu

śr. 68 x szer. 306 x gł. 116 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do prysznica

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Berrow

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

ogranicznik temperatury

Nr referencyjny

LH5427P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria prysznicowa Berrow z termostatem chrom jest połączeniem nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalną nowoczesnością. Produkt przeznaczony do montażu na ścianie Twojej łazienki jest wykonany z trwałego mosiądzu i dostępny w kolorze chromu. Chromowana powierzchnia nie matowieje i jest odporna na zabrudzenia. Do baterii możesz dobrać prysznic dostosowany do Twoich wymagań. Bateria prysznicowa Berrow z termostatem chrom posiada ogranicznik temperatury, co zapewni Ci bezpieczeństwo użytkowania produktu. Funkcja termostatu blokuje dopływ wody powyżej 38 stopni C. Temperaturę możesz łatwo i dokładnie wyregulować. Zastosowany w technologii baterii system zimnego korpusu zapobiega oparzeniom. Baterię łatwo i szybko b zamocujesz na ścianie dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu.
Ocena
1 komentarz
18.07.2019
Przydałaby się instrukcja do ściągnięcia. Zamontowana bateria działa .. na odwrót. Zamontowana zgodnie z instrukcją, niestety wyrzucona już i chcieliśmy sprawdzić jeszcze raz
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli bateria nie działa prawidłowo. Jeśli poszukuje Pan instrukcji obsługi, prosimy uprzejmie o wysłanie maila na adres: dzial.jakosci@castorama.pl W treści wiadomości należy wskazać pełną nazwę produktu lub kod artykułu, dla którego potrzebny jest wspomniany dokument.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

Ocena i komentarz dla:

Bateria prysznicowa GoodHome GoodHome Berrow z termostatem chrom