Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria bidetowa GoodHome Kapi chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria bidetowa GoodHome Kapi chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520753

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • dzięki wbudowanemu regulatorowi ogranicza zużycie wody
 • napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto bez rozprysków
 • napowietrzacz jest łatwy do czyszczenia
Bateria bidetowa Kapi chrom rewelacyjnie sprawdzi się w Twojej łazience. Jej srebrny odcień dopasujesz bez trudu do nowoczesnej aranżacji lub wnętrza urządzonego w skandynawskim stylu. Bateria wykonana z mosiądzu jest odporna na korozję, więc podczas lat użytkowania nie straci swojego atrakcyjnego wyglądu. Zastosowany w modelu regulator pozwoli Ci ograniczyć wydatki na wodę.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

14 cm

Waga brutto

1.09 kg

Wymiary produktu

wys. 112 x gł. 122 x szer. 44,5 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do bidetu

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montaźowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

5001FC12P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria bidetowa Kapi chrom ma wbudowany regulator, dzięki któremu ograniczysz zużycie wody. Przełoży się to na znaczące zmniejszenie opłat eksploatacyjnych. Produkt wykonano z mosiądzu, dlatego jest odporny na korozję. Materiał ten wyróżnia się także niewrażliwością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, więc wyposażenie do bidetu na długo zachowa swój pierwotny wygląd. Kolor chromu sprawia, że bateria Kapi idealnie sprawdzi się w łazienkach urządzonych w stylu nowoczesnym i skandynawskim. Powierzchnię produktu wyczyścisz bez obaw o jej zmatowienie. Stojąca bateria bidetowa Kapi chrom ma praktyczny napowietrzacz. Zapewni Ci on prosty strumień wody bez rozprysków. Wraz z baterią otrzymasz zestaw montażowy, który ułatwi Ci zastosowanie naszego produktu w Twojej łazience.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Bidet czy rączka bidetowa – co wybrać?

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  Bidet w łazience – tak czy nie?

Ocena i komentarz dla:

Bateria bidetowa GoodHome Kapi chrom