Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria bidetowa GoodHome Sopot chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria bidetowa GoodHome Sopot chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520754

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • dzięki wbudowanemu regulatorowi ogranicza zużycie wody
 • napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto bez rozprysków
 • napowietrzacz jest łatwy do czyszczenia
Bateria bidetowa Sopot chrom to wytrzymały element wyposażenia łazienki. Dzięki niej bez trudu zadbasz o swoją higienę. Produkt wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne mosiądzu. Bateria jest także niewrażliwa na rdzewienie, więc zachowa swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Przy pomocy wbudowanego regulatora pomoże Ci obniżyć opłaty za wodę.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

1.39 kg

Wymiary produktu

wys. 144 x gł. 142,5 x szer. 52 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do bidetu

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montaźowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Sopot

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

5001GS1P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria bidetowa Sopot chrom ma łatwy do czyszczenia napowietrzacz. Dzięki niemu strumień wody jest pozbawiony rozprysków. Wbudowany w produkcie regulator ochroni Cię przed zużyciem zbyt dużej ilości wody. Spowoduje to zmniejszenie opłat, a tym samym pozwoli Ci zaoszczędzić. Bateria bidetowa Sopot chrom doskonale sprawdzi się w łazience urządzonej w skandynawskim stylu. Srebrny odcień produktu fantastycznie zaprezentuje się również w nowoczesnej aranżacji. Baterię do bidetu Sopot wykonano z mosiądzu. Cechuje go odporność na korozję, a także niewrażliwość na zarysowania lub uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia produktu jest łatwa do wyczyszczenia. Zastosujesz do tego domowe środki chemiczne bez obawy zmatowienie baterii.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  Bidet w łazience – tak czy nie?

 • Wykończenie

  Bidet czy rączka bidetowa – co wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Bateria bidetowa GoodHome Sopot chrom