Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria prysznicowa GoodHome Blyth chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria prysznicowa GoodHome Blyth chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 519210

Dodaj pierwszą opinię!

|
Bateria prysznicowa Blyth chrom została zaprojektowana i wykonana z uwagą o każdy detal. Ten łatwy w montażu element jest niezbędny dla armatury łazienkowej. Ponadto cechuje się trwałością, dzięki czemu będzie służyć Ci przez długie lata. Produkt objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją. Sprawdź naszą ofertę i dobierz także baterie w podobnym stylu, które zamontujesz przy umywalce.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

13 cm

Waga brutto

1 kg

Wymiary produktu

wys. 160 x szer. 214 x gł. 109 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do prysznica

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Blyth

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

LA3070P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria prysznicowa Blyth chrom została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, który zapewnia wieloletnie użytkowanie tego elementu armatury. Podłączysz ją w kabinie prysznicowej. Łatwa w obsłudze dźwignia pozwoli Ci wygodnie sterować temperaturą oraz siłą strumienia wody. Na uwagę zasługuje designerskie wykonanie. Opływowy kształt świetnie wpisze się w nowoczesny styl pomieszczenia, ale możesz go także wykorzystać do innych aranżacji. Bateria prysznicowa Blyth chrom oprócz efektu wizualnego wyróżnia się trwałością. Powierzchnia w kolorze chromu zatrzyma swój połysk przez długie lata mimo intensywnej eksploatacji. Jest także odporna na zarysowania i uszkodzenia. Produkt jest łatwy w montażu, który wykonasz samodzielnie, używając zestawu dołączonego do baterii.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

Ocena i komentarz dla:

Bateria prysznicowa GoodHome Blyth chrom