Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar z rączką chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar z rączką chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 519562

Dodaj pierwszą opinię!

|
Bateria prysznicowa z rączką Eidar chrom jest przeznaczona do montażu na ścianie Twojej łazienki. Wykonana z tworzywa ABS, mosiądzu oraz stali nierdzewnej, stanowi nieodzowny element armatury łazienkowej. Bateria łączy w sobie stylowy wygląd oraz funkcjonalność. Jeżeli lubisz klasykę, bateria z rączką będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

1.28 kg

Wymiary produktu

wys. 110 x szer. 214 x gł. 160 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do prysznica

Zawartość zestawu

słuchawka prysznicowa, bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Eidar

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

LA3090-2P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo ABS, mosiądz, stal nierdzewna

Kolor

chrom
Bateria prysznicowa z rączką Eidar chrom jest klasycznym produktem z obszaru armatury łazienkowej. Łatwo i szybko zamontujesz ją na ścianie Twojej łazienki. Wykonanie z tworzywa ABS, mosiądzu oraz stali nierdzewnej gwarantuje trwałość baterii przez długie lata jej eksploatacji. Kolor chromu nadaje produktowi elegancki wygląd i jest dekoracyjnym elementem wykończeniowym w Twojej łazience. Bateria prysznicowa z rączką Eidar chrom to połączenie klasyki oraz funkcjonalności. Charakteryzuje ją idealnie pełny oraz równy strumień wody. Do zestawu montażowego dołączono baterię oraz słuchawkę. Dzięki temu mocowanie baterii jest łatwe i szybkie. Możesz dobrać do niej odpowiednie węże natryskowe. Bateria jest odporna na zewnętrzne zabrudzenia oraz nie matowieje.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

Ocena i komentarz dla:

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar z rączką chrom