Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria prysznicowa GoodHome Wicie czarna

Kliknij aby powiększyć

Bateria prysznicowa GoodHome Wicie czarna

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520785

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • 10 lat gwarancji
 • idealna do nowoczesnych łazienek
 • elegancka, minimalistyczna stylistyka
Bateria prysznicowa Wicie czarna jest nowoczesnym produktem, który charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem. To główny element armatury łazienkowej, wykonany w nowatorskim stylu i nadający pomieszczeniu elegancki wygląd. Bateria jest wykonana z mosiądzu, który zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Razem z baterią w komplecie znajduje się zestaw montażowy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor: czarny

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9.5 cm

Wysokość opakowania

20.3 cm

Szerokość opakowania

15.8 cm

Waga brutto

1.2 kg

Wymiary produktu

wys. 210 x szer. 140 x gł. 101 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do prysznica

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Wicie

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

828E-CBLP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

czarny
Bateria prysznicowa Wicie czarna należy do nowoczesnych armatur łazienkowych. Posiada niebanalne wzornictwo i nadaje się do minimalistycznych wnętrz, szczególnie dobrze komponuje się z białymi okładzinami w łazienkach. Baterię cechuje elegancja i estetyczne wykonanie. Komplet zawiera zestaw montażowy, przez co szybko i łatwo przymocujesz produkt do ściany. Mosiądz, z którego bateria jest wykonana, zapewnia jej trwałość podczas eksploatacji. Bateria prysznicowa Wicie czarna to produkt jednouchwytowy. Stanowi połączenie nowoczesnego wzornictwa i technologii. Dostępna w kolorze czarnym, posiada atut w postaci błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia wody. Cechuje ją również wysoka jakość. Bateria nie tylko jest produktem eleganckim, ale także funkcjonalnym.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

Ocena i komentarz dla:

Bateria prysznicowa GoodHome Wicie czarna