Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria umywalkowa GoodHome Hopa chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria umywalkowa GoodHome Hopa chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520763

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • wbudowany regulator ogranicza zużycie wody
 • napowietrzacz sprawia, że woda leci prosto bez rozprysków
 • wystarczy wyszczotkować wylewkę, aby usunąć osad
Bateria umywalkowa Hopa chrom jest łatwa w utrzymaniu czystości – jej wylewkę wyszczotkujesz, żeby zlikwidować osad. Kran jest wyposażony w regulator oraz napowietrzacz. Te dwa elementy pozwolą Ci na zmniejszenie zużycia wody, a tym samym Twoje opłaty eksplatacyjne ulegną zredukowaniu. Armaturę wyróżniającą się minimalistycznym designem zastosujesz w łazience urządzonej w nowoczesnym stylu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

1.64 kg

Wymiary produktu

wys. 160 x gł. 153 x szer. 52 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do umywalki

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy, korek automatyczny

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Hopa

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

825BZP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria umywalkowa Hopa chrom jest odporna na uszkodzenia oraz powstawanie rdzy. Kran wykonano z wytrzymałego mosiądzu, a jego powierzchnię pokryto specjalną powłoką. Dzięki temu na armaturze nie pojawią się nieestetyczne zarysowania, a jej blask będzie zdobił Twoją łazienkę przez wiele lat. Minimalistyczną stylistykę produktu z serii Hopa wkomponujesz do nowocześnie urządzonej łazienki. Srebrny odcień kranu sprawdzi się także w skandynawskiej aranżacji. Bateria umywalkowa Hopa chrom pozwoli Ci na zredukowanie opłat. Zastosowano w niej specjalny regulator, który ogranicza zużycie wody, a także napowietrzacz zapobiegający rozpryskiwaniu się strumienia. Kran zamontujesz bez trudu samodzielnie. Pomogą Ci w tym elementy dołączone do zestawu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Perlator do wody. Jak działa perlator?

 • Wykończenie

  Urządzamy łazienkę w stylu minimalistycznym

 • Instalacja

  Kolorowa woda w kranie – co robić?

Ocena i komentarz dla:

Bateria umywalkowa GoodHome Hopa chrom