Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wolnostojąca GoodHome Kestel chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wolnostojąca GoodHome Kestel chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520810

Dodaj pierwszą opinię!

|
Bateria wolnostojąca Kestel chrom jest doskonałym sposobem na wykończenie łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Jeśli szukasz elementu o bardzo charakterystycznym i nietuzinkowym wyglądzie, model ten będzie idealny. Nasza oferta obejmuje również bardziej klasyczne baterie. Dzięki nim każda łazienka zyska niepowtarzalny charakter.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

80 cm

Szerokość opakowania

37 cm

Waga brutto

6.75 kg

Wymiary produktu

szer. 225 x wys. 1090 x gł. 302 mm

Wymiary głowicy

40 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Kestel

Rodzaj baterii

stojąca

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

622885001P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria wolnostojąca Kestel chrom jest bardzo wytrzymałym elementem hydraulicznym. Wykonano ją z mosiądzu, który wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest również odporna na korozję. Dzięki temu bateria z serii Kestel przez wiele lat będzie Ci niezawodnie służyła. Bateria wolnostojąca Kestel chrom ma bardzo nowoczesny design. Sprawdzi się jako wykończenie wanny o raczej ostrych kształtach. Dzięki jej niepowtarzalnemu wyglądowi urządzisz w ciekawy sposób łazienkę w nowoczesnym stylu. Utrzymana jest w barwie chrom. Z łatwością zatem dopasujesz do niej inne elementy wykończeniowe. Jeśli szukasz bardziej klasycznych lub mniejszych gabarytowo baterii, znajdziesz je w naszej ofercie. Każdy z nich charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

Ocena i komentarz dla:

Bateria wolnostojąca GoodHome Kestel chrom