Produkty

Baza ościeżnicy regulowana 80-100 mm prawa 3 zawiasy biały greko

Kliknij aby powiększyć

Baza ościeżnicy regulowana 80-100 mm prawa 3 zawiasy biały greko

Kod: 921597

|
Ościeżnica doskonale sprawdzi się w Twoim mieszkaniu podczas przygotowywania otworów wejściowych do zamontowania drzwi. Jej biały kolor czyni ją produktem uniwersalnym, pasującym zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Produkt cechuje się także wysoką wytrzymałością mechaniczną, co zawdzięcza wykonaniu z płyt MDF.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 208,9 cm

Wysokość opakowania

9.5 cm

Szerokość opakowania

17 cm

Długość opakowania

212 cm

Waga brutto

11.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Zakres regulacji

80 - 100 mm

Liczba zawiasów

3

Parametry indywidualne

Typ/rodzaj

baza ościeżnicy prawa

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

161612

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały greko

Materiał wykonania

MDF
Ościeżnica przeznaczona jest do użytku wewnętrznego, wobec czego idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu oraz innych budynkach użytkowych. Za jej pomocą będziesz w stanie zawiesić swoje drzwi w otworze wejściowym – idealnie sprawdzi się więc podczas oddzielania od siebie pokojów oraz lokali. Biała futryna prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki czemu z powodzeniem możesz ją stosować nie tylko w swoim mieszkaniu, lecz także w stylowych restauracjach oraz hotelach – kolor ten stanowi bowiem gustowne uzupełnienie pomieszczeń nowoczesnych oraz klasycznych. Całość powstała z płyty MDF, a więc materiału wykazującego znakomite właściwości wytrzymałościowe – ościeżnica będzie się zatem doskonale sprawdzała przez długi czas.
Ocena
2 komentarze
13.10.2017
Ja mam dosyć dobre doświadczenie z tymi belkami.. Montaż łatwy i dopasowywanie też nie sprawia większego kłopotu
24.08.2017
Ktoś kto wdrożył to do sprzedaży, a pewnie był to Pan technolog, do zwolnienia. Sama baza i belka o.k. ale cała reszta nie trzyma się kupy. A dosłownie trzyma się "kupy". Połączenie bazy z belką (zupełnie inne niż w instrukcji) trzyma się do momentu podniesienia ościeżnicy. Poza tym wystaje poza bazę, więc jeżeli akurat trafi na ścianę ( a u mnie x4 ) to trzeba podkuć. Dodatkowe połączenie to już majstersztyk tego co wymyślił i nie trzyma się w ogóle, ponieważ wkręt (zdaje się od płyt Gipsowo-kartonowych) wkręca się w plastiki i go niszczy. Chyba, że chcemy przykręcić tylko po to aby było przykręcone ale nie o to chodzi. Montowałem 4 sztuki i przy trzeciej doszedłem do wniosku, że albo to zwracam albo poprawię fabrykę i opiszę temat. Oczywiście zrobiłem po swojemu używając wkrętów PRZEZNACZONYCH DO TAKICH MATERIAŁÓW i pewnie straciłem gwarancję, w przeciwieństwie do technologa w fabryce. Nie miał bym pretensji gdyby kosztowało to 200 czy 250 ale za ponad 400 zł kupujesz zestaw do totalnego zepsucia humoru. Dramat. Oczywiście w tej cenie uszczelki dotnij sobie sam, bo przecież zrobisz to tak jak laserem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak usunąć ościeżnicę?

 • Budowa

  Ościeżnica – stała czy regulowana?

 • Budowa

  Montaż ościeżnicy bez tajemnic

Ocena i komentarz dla:

Baza ościeżnicy regulowana 80-100 mm prawa 3 zawiasy biały greko