Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 15,5 x 2,7 cm dąb olejowany

Kliknij aby powiększyć

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 15,5 x 2,7 cm dąb olejowany

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 511435

|
Blat łazienkowy 183 x 15,5 x 2,7 cm wykonany z drewna dębowego to produkt, dzięki któremu zaaranżujesz elegancką i zarazem praktyczną łazienkę. Montując go na szafkach łazienkowych zapewnisz sobie komfortową powierzchnię do przechowywania, na której umieścisz najróżniejsze przybory łazienkowe oraz kosmetyki. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór blatów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wymiary produktu: 183 x 15,5 x 2,7 cm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.6 cm

Wysokość opakowania

2.9 cm

Szerokość opakowania

183.5 cm

Waga brutto

5.64 kg

Wymiary produktu

183 x 15,5 x 2,7 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Informacje dodatkowe

zgodny z serią szafek łazienkowych Imandra

Nr referencyjny

271551830-O

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

dąb wstępnie olejowany, wymagane dwukrotne olejowanie

Kolor producenta

brązowy
Proponowany tu blat łazienkowy wykorzystasz podczas wykańczania pomieszczenia i zamontujesz go na szafkach. W rezultacie uzyskasz powierzchnię do przechowywania najróżniejszych łazienkowych przyborów i kosmetyków. W rezultacie użytkowanie łazienki będzie jeszcze wygodniejsze. Blat jest wykonany z drewna dębowego, dlatego wyróżnia go wytrzymałość. Przed zamontowaniem blatu należy natłuścić wszystkie powierzchnie za pomocą oleju, co najmniej dwa razy. Dzięki temu będzie odporny na działanie wilgoci i będzie Ci dobrze służył przez cały okres użytkowania. Produkt ten wyróżnia się jednak nie tylko walorami praktycznymi, ale również dekoracyjnymi. Prezentuje się on niezwykle elegancko, a drewno nada Twojej łazience nowoczesny i zarazem przytulny charakter. Szczególnie ciekawy efekt utrzymany w stylu skandynawskim uzyskasz, jeśli blat zestawisz z białymi meblami łazienkowymi.
Ocena
9 komentarzy
12.06.2018
Czy trzeba go w jakiś specialny sposób konserwowac lub czyścić ?
23.06.2019
Blat lazienkowy to jakaś porażka, zamontowany od miesiąca i juz się rozwarstwia, i co dziwne w miejscu gdzie nie ma styczności z woda. Natomiast przy umywalce zrobiły się plamy i przebarwienia od wody, wygląda to paskudnie. I pomyśleć ze tyle trzeba zapłacić za taki bubel, wolałabym zamontować zwykły laminowany blat zamiast tego i przypuszczam że dłużej by posłużył. Nie polecam nawet za pół ceny.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią tego rodzaju sytuacja, a zakupiony blat się nie sprawdził. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych objętych gwarancją, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej możliwości.

26.03.2019
Blat jest olejowany a to nie wystarcza przy takim kontakcie z wodą jak ma to miejsce w łazience. Użytkuję go od miesiąca sama go dodatkowo olejowałam bo robią się zacieki od wody i blat ciemnieje. Blat docinają ale otworu już nie wycinają i to jest problem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pani opinię. Oferowany blat jest wstępnie olejowany, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą z działu sanitarnego, który pomoże w zabezpieczeniu materiału w zależności od przeznaczenia.

01.10.2018
Blat ładny, solidny, docinają na miejscu ale...na wystawie w sklepie warszawa włochy blat jest lakierowany mimo ze na stojącej etykiecie jest dąb olejowany co nadaje mu śliską powierzchnie i inny kolor. Proponuje zwrócić na to uwagę bo po rozpakowaniu jest inny
19.03.2018
Blat docinają pod wymiar jednak otwór na syfon trzeba wyciąć samemu.
12.12.2017
Też jestem ciekawa, czy jest możliwość przycięcia tego blatu w sklepie.
02.11.2017
Czy jest możliwość przycięcia go w sklepie do długości szafki i zrobienie otworu na syfon od umywalki?
22.07.2017
Drewniany blat w łazience wygląda po prostu szałowo
29.06.2017
O, będziemy mieć szafkę swojego projektu, więc przyda nam się taki blat
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Blat łazienkowy – z czego wykonać

 • Urządzanie

  Blaty łazienkowe – co warto o nich wiedzieć

 • Urządzanie

  Wyposażenie małej łazienki w segmenty Imandra

Ocena i komentarz dla:

Blat łazienkowy GoodHome 183 x 15,5 x 2,7 cm dąb olejowany