Produkty

Bloczek komórkowy Termalica 7,5 x 20 x 60 cm

Kliknij aby powiększyć

Bloczek komórkowy Termalica 7,5 x 20 x 60 cm

Marka: Termalica

Marka: Termalica

Kod: 914510

|
Bloczek komórkowy jest jednym z najlżejszych i równocześnie najcieplejszych naturalnych materiałów budowlanych. Zawdzięcza to wykonaniu z piasku i wapna i pominięciem procesu wypalania. Ściana stworzona z betonu komórkowego bardzo skutecznie stabilizuje temperaturę i wilgotność wnętrza mieszkalnego, dzięki czemu możesz czuć się w swoim domu niezwykle komfortowo, bez względu na temperaturę otoczenia.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

7,5 x 20 x 60 cm

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

6.725 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Ognioodporność

EI 60

Izolacja akustyczna

33 dB

Współczynnik przenikania ciepła

1,9 W/m2K

Wytrzymałość na ściskanie

3 MPa

Wydajność

8.33 szt./m2

Parametry indywidualne

Marka

Termalica

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

beton komórkowy

Kolor producenta

biały
Bloczek komórkowy jest elementem rewelacyjnego systemu budowlanego nowej generacji – to najcieplejszy i jednocześnie najlżejszy materiał ścienny. Ściany wykonane z betonu komórkowego są monolityczne i jednorodne, nie posiadają szczelin powietrznych, dzięki czemu cechują się wysoką zdolnością akumulacji ciepła. Ma to znaczenie przede wszystkim latem, kiedy w czasie upalnych dni ciepło pochłaniane jest przez ściany i oddawane w nocy, co tym samym zapewnia stabilną temperaturę wnętrza. Poza tym bloczek komórkowy jest materiałem paroprzepuszczalnym o jednorodnym poziome wilgotności, więc nie powoduje skraplania pary wodnej wewnątrz ściany – skutecznie chroni przed powstawaniem grzybów. Do wykonania produktu wykorzystano naturalne surowce takie jak piasek i wapno, więc możesz mieć pewność, że zamieszkasz w zdrowym domu.
Ocena
20 komentarzy
13.09.2018
kupiłem ale cena za 7,5 nie 2 zł z czymś tylko ponad 4 zł ....oszuści !!!!!!!!
19.04.2017
Polecam ten bloczek, świetnie się nim pracuje?
18.02.2016
Polecam! lepsze niż wszystkie ścianki z karton-gipsu. Bloczki są łatwe do stawiania. Cena faktycznie nie do pobicia
21.03.2020
Dzień dobry - kupiłem 23 palety - kończę 19 paletę - ze wszystkich 19 palet może 8-10 bloczków było uszczerbionych lub pękniętych - do wykorzystania. Możliwe, że przy transporcie lub załadunku lub rozładunku coś pękło. Ogólnie bardzo zadowolony jestem - cena konkurencyjna a jakoś naprawdę dobra.
05.03.2020
Witam wszystkich bloczek kruchy wyszczerbiony nie trzyma wymiarow. Szkoda kasy i nerwów jaki bloczek takie pieniadze nloczek tylko na komórkę a nie na dom
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jego treść bardzo nas zmartwiła i chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się Pańskiemu zakupowi. Będziemy zobowiązani, jeśli przekaże nam Pan kilka szczegółowych informacji na ten temat, wskazując na przykład kiedy oraz w którym sklepie zrobił Pan zakupy, abyśmy mogli zweryfikować tę sytuację. Przypominamy również, że istnieje możliwość zareklamowania produktu wadliwego. Aby tego dokonać, wystarczy udać się do dowolnego sklepu Castorama na terenie całego kraju, a pracownik działu Reklamacje udzieli wszelkich informacji na temat procedury reklamacyjnej. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

18.11.2019
Bardzo polecam Ekipa która budował była pod wielkim wrażeniem .Bloczki trzymają wymiar są proste i elegancko się docina tak więc polecam
25.06.2019
kupilem 20 palet i moge smialo stwierdzic i jednoczesnie zadac pytanie czy Castorama kupuje material gorszej jakosci jakby odpad o niższej jakosci? bloczki krzywe wypukle wklęsle roznice do 1 cm to jest poprostu badziew.taka jest moja opinia,czy jestem zadowolony? nie wtopolilem kolo 10 tys na badziew.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy Pana do kontaktu ze pracownikiem sklepu, który udzieli informacji na temat możliwych rozwiązań tej kwestii. Zapewniamy, że wszystkie produkty sprzedawane w naszych sklepach posiadają odpowiednie atesty i żaden z nich nie jest "odpadem".

08.04.2019
Kupiłem 1200 bloczków w promocji w 2018 roku za 5,98. Były w dostawie palety z produkcji 2018, ale i starsze z 2017 - leżaki na magazynie. Po zakupie przez cały rok stały na nierównej ziemi na paletach, bez folii bo zerwałem, aby się suszyły. Lało się na nie, w zimę całe pokryte śniegiem. Teraz właśnie stawiam ściany i jestem bardzo zadowolony. Na razie na 600 bloczków, uszkodzonych bez szans na użycie jest z 10 szt, To bardzo dobry wynik. A uszkodzenia związane z krzywo stojącymi paletami a nie jakością. Będę potrzebował jeszcze z 400 szt - ale chyba takiej ceny już nie dostanę nigdy i nigdzie. Osobiście polecam materiał.
25.11.2018
Jaka to klasa?
14.08.2018
Pojechałem a w Castorama cena za jeden prawie 2.50...
Taka praktyka oszukiwania, jeszcze nikomu na dobre nie wyszła. Kupiłem, ale kolejny raz skorzystam z innej marki sklepu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Cena dotyczy zamówień w sklepie internetowym złożonych za pośrednictwem strony internetowej bądź infolinii. Ceny w sklepach stacjonarnych mogą się różnić.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Budowa ogrodzenia z bloczków betonowych – krok po kroku

 • Budowa

  Co to jest beton komórkowy?

 • Budowa

  Murowanie ścian z betonu komórkowego – najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć

Ocena i komentarz dla:

Bloczek komórkowy Termalica 7,5 x 20 x 60 cm