Produkty

Zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem

Kliknij aby powiększyć

Zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem

Marka: Vileda

Marka: Vileda

Kod: 746750

|
 • wiadro z systemem Power Press
 • 3- częściowy, składany drążek mopa
 • wkład wymienny
Zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem to produkt, który ułatwi Ci porządki w domu. Zestaw składa się z trzech elementów: wiadra, składanego drążka oraz wymiennego wkładu. Mop zapewnia skuteczne czyszczenie dzięki elementom pokrytym welurem i czerwoną warstwą ścierną. Wiadro natomiast pozwoli na wygodne i szybkie odsączenie mopa z nadmiaru wody.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

40 cm

Długość opakowania

29 cm

Szerokość opakowania

29 cm

Waga brutto

1.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace porządkowe w domu

Akcesoria w zestawie

wiadro, drążek mopa, wkład wymienny

Parametry indywidualne

Marka

Vileda

Informacje dodatkowe

wiadro o pojemności 10 l; mop posiada elementy pokryte welurem oraz czerwoną warstwę ścierną

Nr referencyjny

137579
Codzienne porządki wcale nie muszą być trudne. Wystarczy, że skorzystasz z odpowiednich akcesoriów do sprzątania. Jednym z nich będzie zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem. To kompletny i gotowy do użycia produkt, który znacznie ułatwi prace porządkowe w domu. W skład zestawu wchodzą aż trzy elementy. Wiadro, składany drążek i wymienny wkład to wszystko, czego potrzebujesz do zapewnienia sobie czystej podłogi. Wiadro o pojemności dziesięciu litrów jest dodatkowo wyposażone w akcesorium, które umożliwia usunięcie z mopa nadmiaru wody. Dzięki temu możesz zmywać również panele bez ryzyka ich uszkodzenia. Zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem to bardzo funkcjonalny mop z elementami z weluru i z czerwoną warstwą ścierną. Inne akcesoria do sprzątania znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama.
Ocena
1 komentarz
19.02.2020
Produkt beznadziejny! Uważam,że kij jest nieco za mały, dla wysokiej osoby jest zdecydowanie za krótki. Poza tym plastik jest jest bardzo twardy ,żeby wycisnàć mopa trzeba mieć siłę meżczyzny (grozi odciskami na dłoniach) .Nie polecam!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy Pani za opinię. Jest nam ogromnie przykro, jeśli mop nie spełnił Pani oczekiwań. Uprzejmie informujemy, że wszyscy nasi Klienci mają możliwość zwrotu produktu nieużywanego w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy również do przetestowania wspomnianych parametrów mopów przed zakupem w sklepie. Będzie Pani miała wówczas możliwość dobrać produkt odpowiadający Pani zarówno w zakresie długości kija, jak i budowy kosza do wyciskania mopa. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Balkon po zimie – wiosenne porządki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak odnowić podłogę w łazience?

 • Narzędzia i artykuły

  Ekologiczne i bezpieczne preparaty do czyszczenia wokół domu

Ocena i komentarz dla:

Zestaw Vileda Mocio 3 Action mop z wiaderkiem