Produkty

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm antracyt L z napędem Isomatic

Kliknij aby powiększyć

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm antracyt L z napędem Isomatic

Kod: 923923

|
 • wykonana z materiałów najwyższej jakości
 • zapewnia bezpieczeństwo
 • komfort użytkowania
 • posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne
 • otwiera się pionowo, oszczędzając miejsce przed i wewnątrz garażu
 • zaawansowana technika produkcji
Brama garażowa segmentowa umożliwi Ci wygodne otwieranie i zamykanie garażu. Wyposażona została w napęd, dzięki czemu będzie się automatycznie opuszczała oraz podnosiła. Zapewni Twojemu samochodowi doskonałą ochronę przed kradzieżami. Dodatkowo utrzymana jest w odcieniu antracyt, który sprawia, że cechuje się także dużą estetyką.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

20 cm

Długość opakowania

72 cm

Szerokość opakowania

282 cm

Waga brutto

95 kg

Rozmiar

2500 x 2125 mm

Grubość panelu/blachy

42 mm / 0,45 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Sposób montażu

za otworem

Obszary zastosowania

garaże indywidualne

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

w komplecie napęd, 2 piloty

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

4014649

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

antracyt RAL 7016

Materiał wykonania

stal

Wykończenie

powłoka poliestrowa

Wypełnienie

pianka poliuretanowa

Brama garażowa segmentowa z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością, a także eleganckim wyglądem. Produkt przeznaczony jest do zamykania pomieszczeń garażowych w celu zabezpieczenia znajdujących się w nim pojazdów oraz przedmiotów przed kradzieżą. Korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe, ponieważ został on wyposażony w napęd – oznacza to, że nie musisz własnoręcznie otwierać ani zamykać bramy. Element ten charakteryzuje się ponadto atrakcyjnym wyglądem, co zawdzięcza swojej barwie antracyt – będzie więc idealnym uzupełnieniem elewacji Twojego budynku. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki, spośród których wybierzesz bramę oraz akcesoria potrzebne w Twoim gospodarstwie domowym.
Ocena
30 komentarzy
29.11.2018
Nie polecam skrzypi nie domyka się plastikowe rolki cienkie blaszki jeden kopniak i złodziej w środku słowem badziew!
17.11.2018
jaka cena taka brama , brak instrukcji montażu ,skrzypi jak drzwi do piekla, miękkie profile,jeden pilot nie czyta - słaba
12.08.2018
Pytanie do posiadaczy, mam otwór na bramę w wymiarze 2600x2125 czy owa brama będzie pasować? Bo podane jest ze ta brama ma 2500 szerokości. Jak to u was było?
24.05.2018
Czy ktoś wie jak przeprowadzić programowanie bramy? Takie jak przy pierwszym uruchomieniu. Potrzebuje zrobić je ponownie, bo brama była lekko zle ustawiona za pierwszym razem... błagam o pomoc, bo w instrukcji ani słowa na ten temat!!
03.01.2018
Czarna brama garażowa i czarny kinkiet na elewacji. Tak to widze
12.04.2017
Porządna, minimalistycznie wykończona brama! Wydaje mi się, że warta swojej ceny
13.11.2018
w/g danych na stronie internet. w toruniu sa cztery sztuki, telefonicznie potwierdzone. Jade 100 km, jeden sprzedawca szuka pol godziny, nie moze znalezc tej bramy, jest za to uprzejmy. Przychodzi drugi, chyba przelozony i po prostu mowi, ze nie ma bram, bo wlasnie sprzedal. Zadnego slowa przepraszam. Kupilem co innego. Na stronie internetowej dalej widnieja cztery sztuki dostepne w toruniu. Castoramo, to nie jest calkiem korekt.
02.08.2018
Brama dobrze wykonana, ale przy montażu trzeba uważać na delikatne elementy. Instrukcja w miarę czytelna i przy pracy punkt po punkcie oraz odrobinie wyobraźni montaż w miarę sprawny.
Wyrecze Castoramę:
Podany wymiar to światło otworu bramy. Minimalna wysokość nadproża to wg książki to 125mm. Osobiście miałem ok 130-140mm i wszystko działa bez problemu.
Za tą cenę produkt jak najbardziej godny polecenia.
09.04.2018
A kto jest producentem tej bramy?
19.01.2018
Witam właśnie zamontowano mi bramę ale ma duza przepuszczalność tzn jest nieszczelna u góry nie prostuje sie ostatni panel może ktoś podpowie jak to wygląda u was dziękuję za porady
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak dbać i sprawdzać bezpieczeństwo bramy garażowej

 • Budowa

  Jak zabezpieczyć bramę garażową przed włamaniem?

 • Budowa

  Na co przeznaczyć teren przy domu?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm antracyt L z napędem Isomatic