Produkty

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm złoty dąb L z napędem Isomatic

Kliknij aby powiększyć

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm złoty dąb L z napędem Isomatic

Kod: 923924

|
 • wykonana z materiałów najwyższej jakości
 • zapewnia bezpieczeństwo
 • komfort użytkowania
 • posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne
 • otwiera się pionowo, oszczędzając miejsce przed i wewnątrz garażu
 • zaawansowana technika produkcji
Brama montowana jest w garażach – umożliwia bezpieczne przechowywanie w nich pojazdów oraz wartościowych narzędzi. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, gdyż stworzona została z odpornej na zniekształcenia stali. Atrakcyjny kolor złoty dąb korzystnie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje bram.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

20 cm

Długość opakowania

72 cm

Szerokość opakowania

282 cm

Waga brutto

95 kg

Rozmiar

2500 x 2125 mm

Grubość panelu/blachy

42 mm / 0,45 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Sposób montażu

za otworem

Obszary zastosowania

garaże indywidualne

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

w komplecie napęd, 2 piloty

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

4014723

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

złoty dąb

Materiał wykonania

stal

Wykończenie

powłoka poliestrowa

Wypełnienie

pianka poliuretanowa

Brama garażowa przyda się w większości gospodarstw domowych – umożliwia zabezpieczanie samochodów oraz wartościowych narzędzi. Wykonana została ze stali, dlatego przez długi czas zachowa nienaganny stan. Prezentuje się wyjątkowo elegancko, gdyż utrzymana jest w kolorze złoty dąb – barwa ta ociepli Twoje otoczenie, korzystnie wpływając na jego wygląd. W zestawie znajdziesz również napęd oraz 2 piloty – zestaw umożliwiający zdalne otwieranie oraz zamykanie bramy. Całość zainstalujesz samodzielnie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu prac. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc bezproblemowo wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.
Ocena
30 komentarzy
19.01.2018
Witam właśnie zamontowano mi bramę ale ma duza przepuszczalność tzn jest nieszczelna u góry nie prostuje sie ostatni panel może ktoś podpowie jak to wygląda u was dziękuję za porady
28.12.2017
Brama fajna - niestety zostałem przez sprzedawców tego działu wprowadzony w błąd.Na moje pytanie czy wymiar 2500 x 2125 jest wymiarem konstrukcyjnym bramy , otrzymałem odpowiedz , że tak.Okazało się to nieprawdą . gdyż jest to wymiar wewnętrzny bramy .Pomimo , że brama okazała się za wysoka , udało mi się dzięki mojej pomysłowości , bramę zamontować.Obsługa tego działu w tym przypadku była niezbyt fachowa !!!
14.09.2017
No to wręczę Castoramę - u producenta otrzymałem informację, że nad bramą musi pozostać co najmniej 13 cm nadproża.
10.09.2017
witam jaki wymiar nadproża musi być, bo nigdzie nie piszecie?
06.09.2017
10/10 za kolor, bo mam podobnie wykonane okna i tworzy mi się zgrany duet
18.07.2017
brama bardzo dobra, nie ma się do czego przyczepić, chyba że do koloru - mógłby być trochę bardziej naturalny
29.11.2018
Nie polecam skrzypi nie domyka się plastikowe rolki cienkie blaszki jeden kopniak i złodziej w środku słowem badziew!
17.11.2018
jaka cena taka brama , brak instrukcji montażu ,skrzypi jak drzwi do piekla, miękkie profile,jeden pilot nie czyta - słaba
13.11.2018
w/g danych na stronie internet. w toruniu sa cztery sztuki, telefonicznie potwierdzone. Jade 100 km, jeden sprzedawca szuka pol godziny, nie moze znalezc tej bramy, jest za to uprzejmy. Przychodzi drugi, chyba przelozony i po prostu mowi, ze nie ma bram, bo wlasnie sprzedal. Zadnego slowa przepraszam. Kupilem co innego. Na stronie internetowej dalej widnieja cztery sztuki dostepne w toruniu. Castoramo, to nie jest calkiem korekt.
12.08.2018
Pytanie do posiadaczy, mam otwór na bramę w wymiarze 2600x2125 czy owa brama będzie pasować? Bo podane jest ze ta brama ma 2500 szerokości. Jak to u was było?
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Boksy garażowe – dlaczego warto je zamontować?

 • Budowa

  Instrukcja wideo - montaż systemu napędowego do segmentowych drzwi garażowych

 • Budowa

  Konserwacja i naprawa bramy garażowej

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Brama garażowa segmentowa 2500 x 2125 mm złoty dąb L z napędem Isomatic