icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Bramy wjazdowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Bramy wjazdowe

Strzałka w prawo

Brama przesuwna Polargos Tola 2 400 x 144 cm lewa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brama przesuwna Polargos Tola 2 400 x 144 cm lewa
4 648
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Brama Tola 2 to niebywale atrakcyjny oraz funkcjonalny produkt przeznaczony do tworzenia ogrodzeń wokół Twojej posesji. Czarna brama posiada delikatne zdobienia, które doskonale podkreślają urodę konstrukcji. Cechuje się łatwym sposobem obsługi, bowiem w celu otworzenia jej czy zamknięcia wystarczy przesunąć ją po specjalnych szynach, na których jest osadzona.

  Cechy i zalety

  Brama Tola 2 jest to nietuzinkowa propozycja producenta przeznaczona do tworzenia niebywale atrakcyjnych oraz funkcjonalnych systemów ogrodzeń. Brama cechuje się bowiem wyjątkowo łatwą obsługą, gdyż jej konstrukcja ułożona jest na szynach umożliwiających lekkie i wygodne jej przesuwanie. Ponadto wyróżnia się estetycznym wyglądem – posiada subtelne, stonowane zdobienia, które w delikatny sposób podkreślają walory estetyczne produktu. Dodatkowo jest znakomicie dostosowana do warunków panujących na świeżym powietrzu, gdyż wykonana została z ocynkowanej stali malowanej proszkowo – tworzywa odpornego na działanie wody oraz promieni słonecznych. Wśród naszego asortymentu model ten dostępny jest również w innych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz bramę do szerokości swojego wjazdu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu4000mm
   Wysokość produktu1440mm
   GamaTola 2
   KolorCzarny
   Kod produktu5903427744364