Produkty

Warszawa 26.01.2020

Castorama inspiruje we Włocławku - wielkie otwarcie!

26 lutego ruszyła sprzedaż w nowej Castoramie we Włocławku. Dzięki szerokiej ofercie produktów i usług, wielu innowacyjnym rozwiązaniom, a przede wszystkim pomocnemu zespołowi, sklep zapewni kompleksowe wsparcie klientom i zainspiruje ich do ulepszania domów i ogrodów. Dwa dni po otwarciu, czyli w piątek 28 lutego, odwiedzi go Dorota Szelągowska, która podczas specjalnych warsztatów pokaże jak wykonać proste elementy dekoracyjne, które urozmaicą wygląd wnętrz przy niewielkim nakładzie pracy i środków.

Najnowszy sklep Castorama znajduje się we Włocławku, przy ulicy Kapitulnej 41. Jest to już 81. sklep należący do sieci w Polsce. Jego powierzchnia handlowa sięgnie 7300 m². W obiekcie dostępnych będzie ok. 30 tysięcy produktów oraz wiele usług, które sprawią, że przeprowadzenie zarówno małych, jak i dużych zmian w domu i ogrodzie stanie się łatwiejsze.

Moc produktów i inspiracji  

Sklep Castorama we Włocławku został zaprojektowany i wykończony w taki sposób, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów związane z remontem lub dekoracją domowej przestrzeni. Odwiedzający znajdą w nim wiele inspiracji i proponowanych przez sieć rozwiązań sprzyjających tworzeniu wymarzonych domów i ogrodów. Misją firmy jest wspieranie klientów w realizacji projektów mieszkaniowych oraz podpowiadanie najlepszych rozwiązań. W tym celu w sklepie powstały między innymi trzy strefy inspiracji: kuchnie, łazienki i poświęcona zagospodarowaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w ofercie Castoramy sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji. Dzięki strefom inspiracji każdy może łatwo wyobrazić sobie jakie zmiany wprowadzić, by móc cieszyć się komfortowym, funkcjonalnym i pięknym mieszkaniem. Sklep oferuje kompleksowe podejście do projektów. Można w nim znaleźć zarówno produkty wykończeniowe - farby, glazury czy podłogi, jak również dekoracyjne - oświetlenie, zasłony, rolety. Rozwiązania dostępne w Castoramie między innymi kuchenne meble modułowe, czy usługi docinania blatów na wymiar gwarantują idealne dopasowanie do przestrzeni i możliwości aranżacyjnych w każdym domu.

-Oferujemy wsparcie klientów na wielu etapach. Znajdą u nas pomysły na ulepszanie swoich domów, niezbędne produkty i usługi, dzięki którym realizacja ich projektów będzie możliwa i znacznie prostsza niż często mogłoby się wydawać. Zapewnimy też wsparcie naszego zespołu, który zawsze będzie dostępny, otwarty i gotowy, by dzielić się swoją wiedzą. Wiem, że otwarcie Castoramy jest bardzo pożądane przez wielu mieszkańców Włocławka i okolic. Zrobimy co w naszej mocy, aby spełnić ich oczekiwania. W tym miejscu, chciałbym podziękować naszym wszystkim koleżankom i kolegom za wysiłek i zaangażowanie w przygotowanie sklepu, gotowego już na otwarcie. – mówi Jędrzej Sobański, Dyrektor sklepu Castorama we Włocławku.

Wsparcie doradców

Wyróżnikiem nowego sklepu, tak jak całej sieci Castorama, będzie też profesjonalny zespół. W sklepie zatrudnionych będzie 110 osób, które na co dzień będą doradzać klientom. Nowi pracownicy, jak i ci, którzy wcześniej zdobywali doświadczenie w innych lokalizacjach, znają sklep od podszewki. Cały zespół zaangażowany był w przygotowanie obiektu znajdującego się przy ulicy Kapitulnej 41 do otwarcia. Ponadto wszyscy nowi doradcy, aby móc zapewnić profesjonalne wsparcie, odbyli szereg szkoleń związanych z ofertą produktową i obsługą klienta.

Istotnym elementem dla wszystkich osób chcących skorzystać z oferty Castoramy we Włocławku będą także dodatkowe usługi. Do dyspozycji klientów będzie m.in. transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie dostępne będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

Otwarcie pełne atrakcji

W związku z otwarciem, aby zapewnić klientom dodatkowe atrakcje, już 28 lutego Castorama zorganizuje w sklepie we Włocławku specjalne warsztaty z Dorotą Szelągowską. Znana dziennikarka i projektantka wnętrz, od lat udowadnia Polakom, że ulepszanie wnętrz może dawać ogromną satysfakcję, a efekty dobrze przeprowadzonych prac mogą pozytywnie wpływać na codzienne życie domowników. W zajęciach, które poprowadzi w nowej Castoramie, udział wezmą osoby wyłonione podczas konkursu w lokalnym radiu. Każdy z klientów będzie mógł jednak przyjść, by zaczerpnąć inspiracji i na własne oczy zobaczyć Dorotę w akcji.

Ponadto z okazji otwarcia nowego sklepu lider branży ulepszania warunków mieszkaniowych przygotował dla mieszkańców Włocławka i okolic specjalną ofertę, dzięki której produkty będzie można nabyć na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Bogaty asortyment umożliwi klientom realizację indywidualnych planów mieszkaniowych w kilku alternatywnych wariantach.

Sklep Castorama we Włocławku będzie otwarty od poniedziałku do piątku – w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty - w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w niedziele handlowe - w godzinach 10.00 – 18.00. Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Do dyspozycji klientów będzie parking, na którym znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych.

Sieć od lat wspiera klientów w ulepszaniu ich domów i ogrodów, zapewniając im m.in. łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów do budowy, remontu i urządzania mieszkań oraz bogatego asortymentu ogrodowego. Dlatego klienci oprócz zakupów w sklepach stacjonarnych mogą skorzystać ze strony internetowej www.castorama.pl oraz aplikacji mobilnej dostępnej dla systemów Android i dla iOS. Dzięki dostępowi z każdego urządzenia mobilnego aktualna oferta produktowa, promocje oraz możliwość składania zamówień są jeszcze łatwiejsze i szybsze.