Produkty

Nagrody i wyróżnienia

Godło Premium Brand

Premium Brand - marka wysokiej reputacji

Projekt badania reputacji Premium Brand odbywa się od 2006 roku. Nagrody wysokiej reputacji przyznawane są markom, firmom i spółkom giełdowym na podstawiebadań. W przypadku marek są to badania wśród konsumentów, prowadzone przez SMG/KRC MillwardBrown.

W 2010 Castorama Polska zdobyła godło Marki Wysokiej Reputacji, w kategorii marketów budowlanych.


Godło Jakość Obsługi

Jakość Obsługi - wybór konsumentów

Konsumenci po zalogowaniu się na portalu www.jakoscobslugi.pl mogą przyznawać oceny i wpisywać komentarze na temat jakości obsługi w odwiedzanych przez nich miejscach. Raz w roku, oceny te są podsumowywane, a na ich podstawie tworzony jest ranking (TOP 100 Najbardziej przyjaznych firm w Polsce). Najlepiej ocenianym miejscom przyznawane jest godło Jakości Obsługi.

W 2011 Castorama Polska zdobyła godło Jakości Obsługi, w kategorii marketów budowlanych po raz czwarty. www.jakoscobslugi.pl

 

Godło Produkt Roku

Produkt Roku - wybór czytelników

Czytelnicy Reader’s Digest, co roku (od sześciu lat) mogą wziąć udział w internetowej ankiecie, która ma na celu wytypowanie najczęściej kupowanych produktów. Kwestionariusz ankiety rozsyłany jest do skrzynek e-mailowych czytelników Reader’s Digest, a uzyskane wyniki opracowywane są przez firmę Estymator.

W 2010 Castorama Polska zdobyła godło Produkt Roku 2010, w kategorii sieci marketów budowlanych.