Produkty

Nagrody i wyróżnienia

e-Commerce Awards 2017

e-Commerce Awards 2017

Klienci zadecydowali – to właśnie Castorama.pl może pochwalić się najlepszą obsługą klienta spośród wszystkich polskich sklepów i platform internetowych!

 

e-Commerce Awards 2016

e-Commerce Awards 2016

Z największą przyjemnością możemy też zaprosić Was do robienia u nas zakupów z poziomu smartfona! Strona Castorama.pl dostała nagrodę za najlepszy mobilny design roku!

 

Srebrny przycisk play YouTube

Srebrny przycisk play YouTube

Platforma docenia najważniejszych twórców treści. Kanał, który przekroczy liczbę 100 tys subskrybentów, dostaje od YouTube srebrny przycisk play. Jesteśmy dumni, że Castorama może pochwalić się takim wynikiem - i to jako pierwsza firma w branży oraz jedna z pierwszych firm w Polsce w ogóle! Następny krok: złoty przycisk za milion subskrypcji...

 

Złote Szpalty

Złote Szpalty

W 2016 r. Katalog Ogród Castoramy uhonorowano główną nagrodą za "jakościowy progres, szczerość przekazu, efektowną realizację katalogu oraz nietuzinkowe połączenie treści sprzedażowych z inspiracjami i edukacją". Srebra ani brązu nie przyznano. Rok później wyróżniono nas srebrem w kategorii content marketing jako "lidera i eksperta w branży home&garden".

 

Solidny Pracodawca Roku

Solidny Pracodawca Roku

Niezmiernie nam miło, że Castorama w 2013 r. otrzymała prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Roku. Powtórzyliśmy ten sukces rok później, a w 2015 r. zostaliśmy nawet uhoronowani nagrodą Grand Prix!

 

Godło Premium Brand

Premium Brand - marka wysokiej reputacji

Projekt badania reputacji Premium Brand odbywa się od 2006 roku. Nagrody wysokiej reputacji przyznawane są markom, firmom i spółkom giełdowym na podstawiebadań. W przypadku marek są to badania wśród konsumentów, prowadzone przez SMG/KRC MillwardBrown.

W 2010 Castorama Polska zdobyła godło Marki Wysokiej Reputacji, w kategorii marketów budowlanych.

 

Godło Jakość Obsługi

Jakość Obsługi - wybór konsumentów

Konsumenci po zalogowaniu się na portalu www.jakoscobslugi.pl mogą przyznawać oceny i wpisywać komentarze na temat jakości obsługi w odwiedzanych przez nich miejscach. Raz w roku, oceny te są podsumowywane, a na ich podstawie tworzony jest ranking (TOP 100 Najbardziej przyjaznych firm w Polsce). Najlepiej ocenianym miejscom przyznawane jest godło Jakości Obsługi.

W 2011 Castorama Polska zdobyła godło Jakości Obsługi, w kategorii marketów budowlanych po raz czwarty. www.jakoscobslugi.pl

 

Godło Produkt Roku

Produkt Roku - wybór czytelników

Czytelnicy Reader’s Digest, co roku (od sześciu lat) mogą wziąć udział w internetowej ankiecie, która ma na celu wytypowanie najczęściej kupowanych produktów. Kwestionariusz ankiety rozsyłany jest do skrzynek e-mailowych czytelników Reader’s Digest, a uzyskane wyniki opracowywane są przez firmę Estymator.

W 2010 Castorama Polska zdobyła godło Produkt Roku 2010, w kategorii sieci marketów budowlanych.