Produkty

Podkład uniwersalny Colours 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Podkład uniwersalny Colours 2,5 l

Marka: Colours

Marka: Colours

Kod: 741536

|
 • zwiększa przyleganie farby
 • uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie
 • optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą
 • dostępny w różnych pojemnościach
Prezentowany grunt uniwersalny nadaje się do przygotowania podłoża na działanie farby. Uszczelnia porowate powierzchnie i wnika w materiał, wyrównując jego chłonność. Dzięki temu poprawia się przyleganie farby, a Ty zyskujesz lepszą skuteczność krycia kolorem. Grunt można wygodnie nakładać pędzlem lub wałkiem malarskim.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 2,5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.3 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

15.3 cm

Waga brutto

3.48 kg

Pojemność w litrach

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drewniane i metalowe ściany, sufity, stolarka drewniana i kaloryfery

Wydajność

10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

25 m2

Temperatura pracy

od +10°C do +30°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

dotykowy: 1 h; całkowity: 4 h

Parametry indywidualne

Marka

Colours

Informacje dodatkowe

uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie, co poprawia przyleganie warstwy wierzchniej i optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą

Nr referencyjny

H31736-2L5
Planujesz samodzielnie pomalować ściany w mieszkaniu, a może odświeżyć kolor starego kaloryfera? Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie, który wytrzyma bez uszkodzeń przez lata, zwróć uwagę na prezentowany produkt. Grunt uniwersalny służy do przygotowywania podłoża na działanie farby. Uszczelnia porowate powierzchnie i wyrównuje ich chłonność. W efekcie poprawia przyleganie farby, by prezentowała się dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Pamiętaj, że dla zadowalającego efektu należy zaaplikować dwie warstwy produktu. Aby to zrobić, użyj pędzla lub wałka – narzędzi, których używa się również do malowania ścian. Szukasz narzędzi do malowania ścian, a może interesuje Cię inna pojemność gruntu? Sprawdź opcje dostępne w sklepie Castorama.
Ocena
3 komentarze
11.08.2019
nic nie kryje
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli podkład nie spełnił Pana oczekiwań. Jeśli zależy Panu na użyciu podkładu, który nie tylko przygotuje malowaną powierzchnię do użycia docelowej farby, ale również w pełni ją pokryje, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dobierze odpowiedni dla Pana produkt.

25.07.2019
Zaryzykowałem kupno bo cena była śmiesznie niska i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to bardzo dobry grunt. W moim przypadku przy renowacji komody okazalo się że grunt nie tylko fajnie się nakłada ale też fajnie kryje mikro ubytki więc odpadło mi żmudne szpachlowanie różnych niedoskonałości. Jak na razie same plusy (przynajmniej w pracy z meblami) więc szczerze polecam, jeśli po roku odpadnie to zmienię komentarz na negatywny.
05.01.2019
Farba porażka, słabizna. Ma niby poprawiać przyczepność farb nawierzchniowych a kolejne warstwy ją rozpuszczają. Totalna lipa. Pierwszy raz spotkałem się z takim badziewiem. A na deser napiszę, że na puszce nie ma nawet daty produkcji ani terminu przydatności, więc nie wiadomo czy to nie przeterminowane. Co za firma. Pierwszy raz kupiłem z tego coloursa i ostatni w życiu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - gruntowanie ścian

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

Ocena i komentarz dla:

Podkład uniwersalny Colours 2,5 l