Produkty

Cyfrowy programator 10 funkcji

Kliknij aby powiększyć

Cyfrowy programator 10 funkcji

Marka: DPM Solid

Marka: DPM Solid

Kod: 812289

|
Programator cyfrowy jest niezwykle wygodnym urządzeniem, dzięki któremu z łatwością zapanujesz nad energią zużywaną w Twoim domu, biurze lub lokalu użytkowym. Za jego pomocą nastawisz godzinę, w której wybrane przez Ciebie sprzęty domowe mają zostać uruchomione. Wykonany z Tworzywa sztucznego charakteryzuje się odpornością na występowanie korozji, dzięki czemu na długo zachowa dobry stan.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

21,5 x 10 x 9,5 cm

Długość opakowania

9.5 cm

Wysokość opakowania

21.5 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.23 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Tryb pracy

cyfrowy

Obciążalność prądowa

16 A

Prąd znamionowy

AC 230 V ~ 50 Hz

Obszary zastosowania

wewnątrz pomieszczeń

Programy

10

Napięcie

AC 230 V~

Poziom ochrony

IP20

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

DPM Solid

Nr referencyjny

DT03

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Kolor producenta

biały
Nie masz pomysłu jak zapanować nad zużywaną energią? Cyfrowy programator to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć nieustanną kontrolę nad zużywaną energią w domu, biurze lub lokalu. Za jego pomocą uruchomisz sprzęty elektroniczne podczas swojej nieobecności w mieszkaniu. Wystarczy wybrać godzinę, w której pralka, zmywarka lub inne urządzenie powinno zacząć działać. Jest to produkt, który w znacznym stopniu ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków. Dodatkową zaletą programatora jest estetyczny wygląd – biały kolor sprawia, że będzie on niezauważalny na białych ścianach, a zastosowane do produkcji tworzywo powoduje, że bez trudu zadbasz o jego czystość. W naszej ofercie są także inne programatory, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.
Ocena
4 komentarze
07.02.2020
Jedyną wadą programatora jest to, że naświetlacz LED świeci się (jarzy) mimo iż programator jest w pozycji OFF.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za pozostawienie opinii. Najmocniej nam przykro, jeśli produkt nie do końca spełnił Pańskie oczekiwania. W celu przywrócenia poprawnego funkcjonowanie tego produktu, zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym na dziale Elektrycznym, który szczegółowo opowie o wszelkich funkcjach i możliwościach programatora. Kontakt z doradcą możliwy jest stacjonarnie w sklepie na odpowiednim dziale bądź telefonicznie. Pełną listę kontaktów odnaleźć można pod adresem: www.castorama.pl/informacje/sklepy Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. :)

12.12.2019
Po 4 tygodnich użytkowania: działa poprawnie. Polecam przeczytać instrukcję, zmniejsza poziom frustracji
02.07.2018
Wasze opisy są potwornie słabe. Wiem do czego służy programator, ale ja potrzebuję informację o jego działaniu, a nie o urządzeniach które mogę do niego podłączyć. Czy to jest czasomierz z opcją ustawienia wyłączenia tygodniowo, jaki jest najkrótszy przedział czasowy na wyłączenie, a jaki najdłuższy, a nie że mogę sobie podłączyć zmywarkę, lokówkę itp. Słabo, na prawdę słabo...
07.10.2017
5 lat sprawował się bardzo dobrze. Teraz włącza się i wyłącza kiedy mu się chce, bez względu na program. No cóż 30zł / 5 lat to chyba nie taka tragedia. Prosty w obsłudze.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co zyskamy, montując wyłącznik zmierzchowy?

 • Instalacja

  Zaprogramuj swoje sprzęty – programatory

 • Instalacja

  Jakie temperatury utrzymywać w budynku w okresie grzewczym?

Ocena i komentarz dla:

Cyfrowy programator 10 funkcji