Produkty

Czym można zastąpić garderobę?

Czym można zastąpić garderobę?

Często okazuje się, że mieszkanie jest niestety zbyt małe, by można w nim było zaaranżować osobne pomieszczenie na wygodną garderobę. Szkoda tym bardziej, że jest to wnętrze, w którym znajdą się wszystkie ubrania, buty i dodatki. W jaki inny sposób można poradzić sobie z ich posegregowaniem? Oto nasze propozycje.

kąt garderobianyGarderoba to bardzo funkcjonalne pomieszczenie. Na kilku metrach kwadratowych można pomieścić mnóstwo rzeczy, które tutaj mają swoje miejsce i nie tworzą niepotrzebnego bałaganu.

Szczęśliwi są ci, którzy posiadają duży dom lub mieszkanie - niestety cała reszta musi szukać innych rozwiązań. Czy jednak rzeczywiście mniej wygodnych? Niekoniecznie.

Garderoba w sypialni?

Dlaczego nie? To pomieszczenie idealnie nadaje się do umieszczenia w nim odzieży. Tym sposobem każdego poranka będziemy mieli wszystko pod ręką. Ciekawym pomysłem na garderobę w sypialni będzie montaż drążka w okolicy łóżka, na którym zawiesimy dowolną liczbę ubrań. Takie rozwiązanie ma kilka zalet: nic się nie gniecie, wszystko jest widoczne i uporządkowane. Nie musimy też gromadzić w sypialni mebli, które zazwyczaj zabierają zbyt wiele miejsca.

Garderoba na poddaszu?

Niestety, nie zawsze wystarcza nam miejsca na garderobę. Co wówczas? Rozejrzyjmy się dookoła. Mamy dużo kątów do zaadoptowania, spróbujmy wykorzystać je wszystkie. Poddasze jest dobrym miejscem na zaaranżowanie garderoby. Zwykle niewykorzystane w naszym domu są kąty na poddaszu. Tymczasem można je np. zabudować szafami, w których zawisną wygodnie nasze ubrania.

Garderoba w szafie?

Szafy z wolną zabudową są obecnie niezwykle popularne. Są bardzo pakowne, mobilne i eleganckie. Nie tylko dobrze wyglądają, ale również umożliwiają wypełnienie ich wnętrza półkami o różnym rozstawie. Dzięki temu można w każdym momencie dopasowywać je do swoich potrzeb.wieszaki i półki

Szafę z wolną zabudową możemy zamontować w korytarzu, sypialni, na poddaszu, słowem – wszędzie. Ich wygląd nie odbiera wnętrzu piękna i elegancji.

Garderoba kojarzy nam się wciąż z osobnym pomieszczeniem, w którym znajduje się mnóstwo ubrań. Jak się jednak okazuje, wcale nie trzeba mieć tych dodatkowych kilku metrów kwadratowych, by znaleźć możliwość sprytnego przechowywana elementów swojego odzienia. Wystarczy odrobina wyobraźni, by z jednego wnętrza wyodrębnić miejsce na pakowną szafę lub bardziej nowoczesny stojak z drążkiem.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Pomysł na garderobę w sypialni – jak zaprojektować i urządzić?

Pomysł na garderobę w sypialni – jak zaprojektować i urządzić?
Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie wykańczania swojego domu, czy masz w zamiarach remont – po Twojej głowie snuje się wiele pomysłó...
Czytaj więcej

Mała garderoba w 5 krokach – stwórz ją sam!

Mała garderoba w 5 krokach – stwórz ją sam!
Sprytne rozwiązania pozwolą Ci stworzyć garderobę skrojoną na miarę własnych potrzeb, nawet jeśli masz do dyspozycji niewielki metraż. Zadbaj o idealn...
Czytaj więcej

Jak optycznie powiększyć wąski pokój? Podpowiadamy!

Jak optycznie powiększyć wąski pokój? Podpowiadamy!
Małe pomieszczenia łatwo przytłoczyć zbyt dużą ilością mebli i dodatków. W efekcie sami możemy czuć się w nich niekomfortowo. Rozwiązaniem będz...
Czytaj więcej

Ocena i komentarz dla:

Czym można zastąpić garderobę?