Produkty

Czyścik do klinkieru Primacol Klinkier Czyścik 1 l

Kliknij aby powiększyć

Czyścik do klinkieru Primacol Klinkier Czyścik 1 l

Marka: Primacol

Marka: Primacol

Kod: 935843

|
W czasie remontów, a także podczas codziennej eksploatacji powierzchni odpornych na działanie kwasów, np. płytek elewacyjnych – przyda się prezentowany tutaj czyścik do klinkieru. Szybko i skutecznie usuniesz przy jego użyciu kurz, zacieki wodne czy resztki zapraw. Środek czyszczący nadaje się do użycia już po otwarciu kanistra.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

1 kg

Pojemność w litrach

1 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

klinkier oraz inne powierzchnie odporne na działanie kwasów, m.in. płytki elewacyjne, kamień naturalny lub sztuczny

Właściwości

szybko i skutecznie usuwa resztki zapraw, fug, wykwity wapienne, przebarwienia oraz inne zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji

Parametry indywidualne

Marka

Primacol

Nr referencyjny

CPC0020

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

płyn

Pojemnik

kanister z tworzywa sztucznego
Środek czyszczący przeznaczony jest do użytku w domach, hotelach, instytucjach publicznych – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ten skuteczny produkt jest niezbędny podczas codziennej eksploatacji płytek elewacyjnych czy też kamienia naturalnego i sztucznego – z jego pomocą pozbędziesz się kurzu, przebarwień i zacieków wodnych na klinkierze. Czyszczone powierzchnie na długo pozostaną estetyczne. Produkt sprawdzi się także podczas remontów – usuwa wykwity wapienne, a także resztki zapraw i fug. Nadaje się do czyszczenia każdej powierzchni odpornej na szkodliwe działanie kwasów. Czyścik w formie płynnej możesz użyć bezpośrednio po zakupie – poręczny kanister znacznie ułatwia pracę. W ofercie znajdziesz także środki grzybobójcze.
Ocena
1 komentarz
06.06.2020
Srodek nie działa. Pieniądze wyrzucone w błoto
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli produkt nie jest w pełni dopasowany do Pana(i) potrzeb. Przypominamy o możliwości skorzystania z pomocy naszej obsługi fachowej w sklepach Castorama. Z naszymi doradcami można skontaktować się telefonicznie, jak i osobiście w sklepie. Pracownicy z pewnością dobiorą asortyment, który będzie odpowiedni do funkcji, jaką ma spełnić w Pana(i) domu. Informujemy również o możliwości złożenia reklamacji w przypadku produktów wadliwych lub niespełniających założeń producenta. 

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak udrożnić domową kanalizację?

 • Wykończenie

  Pielęgnacja deski Barlineckiej

 • Narzędzia i artykuły

  Jak czyścić miedź i mosiądz

Ocena i komentarz dla:

Czyścik do klinkieru Primacol Klinkier Czyścik 1 l