Produkty

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 95 x 20 mm sosna

Kliknij aby powiększyć

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 95 x 20 mm sosna

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 627354

|
 • szybka i łatwa w montażu
 • naturalny i trwały efekt
 • sprawdza się w nowoczesnych i tradycyjnych aranżacjach
Specjalna deska tarasowa pozwoli Ci łatwo zrealizować Twój własny projekt kształtowania terenu. Dzięki temu, że została poddana impregnacji ciśnieniowej, możesz ją od razu zastosować, mając pewność, że jest odporna na rozmaite warunki atmosferyczne. Deska została wykonana z drzewa sosnowego i zabarwiona na zielono, co sprawia, że będzie wyróżniała Twój ogród.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Grubość deski

20 mm

Wymiary deski

95 x 2400 mm

Wysokość opakowania

2 cm

Długość opakowania

9.5 cm

Szerokość opakowania

240 cm

Waga brutto

3.19 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Impregnacja

ciśnieniowa

Sposób montażu

za pomocą śrub

Obszary zastosowania

do różnych projektów z zakresu tworzenia tarasów i kształtowania krajobrazu

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Blooma

Nr referencyjny

201414A002AABZ180A

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

naturalny

Wykończenie

dwustronnie ryflowana

Materiał wykonania

sosna
Do realizacji rozmaitych projektów z zakresu kształtowania krajobrazu może przydać Ci się prezentowana deska tarasowa. Została wykonana z drewna sosnowego, dlatego jest naturalna i prezentuje się elegancko – spodoba się wszystkim, którzy cenią styl skandynawski czy rustykalny, ale pasuje także do minimalistycznych projektów architektonicznych. Deska została poddana impregnacji ciśnieniowej, dlatego jest optymalnie zabezpieczona przed szkodliwym oddziaływaniem wody, słońca czy temperatury. Możesz mieć pewność, że jej powierzchnia na długo zachowa swój wygląd i właściwości. Deska tarasowa zabarwiona impregnatem w kolorze zielonym doskonale może dopasować się do rozmaitych ogrodów oraz posesji. W bogatej ofercie marketów budowlanych Castorama znajdziesz wiele innych propozycji materiałów tarasowych.
Ocena
5 komentarzy
10.06.2019
Deski wybierałem na szybko w sklepie, po przywiezieniu ich, i rozłożeniu następnego dnia, okazało się że około 1/3 desek kupionych jest krzywa, i to na wielu płaszczyznach, dodatkowo zielone, pozasychany impregnat który wyglądał jak skapująca żywica, potrzeba wiele czasu aby doprowadzić je do stanu używalności.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeżeli spotkała Pana opisana sytuacja. W przypadku stwierdzenia wad produktów, przypominamy o przysługującej Panu możliwości złożenia reklamacji.

02.05.2019
Niestety zdjęcia nie przedstawiają rzeczywistego wyglądu desek - mają dużo sporych plam zielonego impregnatu.
27.04.2019
Ludzie unikajcie tego produktu jak ognia w wodzie a jeżeli już musicie to kupić to wybierzcie deski nadające się do czegoś w markecie, bo inaczej przywiozą kompletne badziewie. Deski są wykonane z drewna klasyfikującego się na opał a nie na wykończenia. W dostawie co piąta deska była obrobiona jedynie z jednej strony a pozostałe zrobione na pałę tak, że są wyfrezowane skomplikowane układy sęków już na wstępie dyskwalifikujące deskę z czegokolwiek. Dodatkowo pomimo teoretycznie obustronnego frezowania deski są tak "włochate", że każdą trzeba szlifować przed jakimkolwiek wykorzystaniem. Niewiele dobrego można powiedzieć o wymiarach, bo z deklarowanych 95 mm tak faktycznie jest 90 mm co w moim przypadku przełożyło się na jeden dodatkowy rząd. Oprócz tego deski mają niesamowitą tendencję do wypaczania wymuszając trzykrotnie większy nakład pracy przy układaniu. Tak więc jak nie chcecie się wpakować w masę niepotrzebnej dodatkowej roboty to pomińcie ten produkt i wybierzcie jakąś z droższych opcji - naprawdę zaoszczędzicie wówczas więcej niż na zakupie tego pseudo produktu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska


Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli spotkał(a) się Pan(i) z tego rodzaju sytuacją. Nie powinna ona mieć miejsca. Wszystkie opisane przez Pana(ią) kwestie zostały przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu ich zweryfikowania. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy serdecznie do sklepu.
05.05.2017
Wyłożyliśmy tymi deskami taras. Efekt oczekiwany. Polecam
20.04.2017
bardzo ładna i elegancko wykończona deska, efekt końcowy jest ok, ogólnie mocne 4 gwiazdki
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Nowoczesna aranżacja tarasu – 3 inspiracje

 • Ogród

  Naprawa i przygotowanie tarasu do zimy

 • Ogród

  Jak wybudować i urządzić taras?

Ocena i komentarz dla:

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 95 x 20 mm sosna