Produkty

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 120 x 24 mm świerk

Kliknij aby powiększyć

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 120 x 24 mm świerk

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 627355

|
 • łatwa i szybka w obróbce
 • uniwersalna, pasuje do nowoczesnych i klasycznych przestrzeni
 • przy odpowiedniej konserwacji wytrzymała
 • nie nagrzewa się latem i nie jest zimna w chłodniejsze dni
Za pomocą prezentowanej deski tarasowej możesz samodzielnie stworzyć doskonałą powierzchnię balkonu czy werandy. Materiał ten nadaje się na zewnętrzne podłogi, ponieważ został wykonany z impregnowanego ciśnieniowo drewna. Świerk nadaje desce tarasowej naturalny wygląd oraz trwałość, która pozwala wykorzystać ją jako funkcjonalne i estetyczne podłoże.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Grubość deski

24 mm

Wymiary deski

120 x 2400 mm

Wysokość opakowania

2.4 cm

Długość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

240 cm

Waga brutto

4.15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Impregnacja

ciśnieniowa

Sposób montażu

za pomocą śrub

Obszary zastosowania

do różnych projektów z zakresu tworzenia tarasów i kształtowania krajobrazu

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Blooma

Nr referencyjny

201405B002AABZ150A

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

naturalny

Wykończenie

dwustronnie ryflowana

Materiał wykonania

świerk
Świerkowa deska z prezentowanej serii to uniwersalny element budowlany, za pomocą którego możesz wykonać taras, a także innego rodzaju przestrzenie w ogrodzie czy na posesji. Doskonale nadaje się do stworzenia funkcjonalnej, ale zarazem eleganckiej podłogi na zewnątrz budynków. Deska została wykonana z ciśnieniowo impregnowanego drewna, dlatego jest odpowiednio zabezpieczona przed szkodliwym wpływem zjawisk atmosferycznych, a także insektów czy pleśni i grzybów. Jej naturalny kolor sprawia, że jest neutralna, ponieważ dostosujesz ją do rozmaitych projektów architektonicznych i aranżacji terenów zielonych. Deska wykonana z drewna świerkowego prezentuje się naturalnie, a także jest trwała, dlatego możesz liczyć na jej atrakcyjny wygląd i funkcjonalność przez długi czas.
Ocena
6 komentarzy
12.06.2018
Bardzo polecam te deski, są bardzo ładne i za tą cenę super jakości. Czytając poprzednie komentarze jestem w szoku, deski po dobrym przykręceniu na tarasie i już są zaimpregnowane, miały kilka deszczy i dużo słońca i nic się nie dzieje. Będziemy robić jeszcze dach, więc posłużą latami.
06.06.2018
Deski fatalne. Z trudem udało mi się znaleźć 10 sztuk spośród prawie setki. Pęknięcia poprzeczne, żywica, jakieś ciemne szorstkie nieoszlifowane miejsca na deskach. Jedyny plus to cena.
Kupowałem w innym celu niż na taras, bo na taras to bym tego nie ułożył.
02.06.2018
Deski fatalne. Pomijając problem z dostawą (dowiezione przez transport firmy), pierwszego dnia nie wydawały się takie. Poleżały 2 (słownie: dwa) dni na dworze, w miejscu średnio nasłonecznionym - taras ma być nasłoneczniony.
Dzisiaj przyszła pora na montaż i płakałem. Nie miałem prostej deski - każda się odkształciła wygięte w łuk w różnych osiach, skręcone lub oba odkształcenia razem wzięte.
Nie wiem czy moja wina bo nie sprawdziłem ich przy dostawie z poziomicą, czy też tak kiepsko wysuszone. Zamontowałem aż 10 desek i zrezygnowałem, to nie jest to czym chciałbym się pochwalić i być bohaterem w domu.
11.04.2018
Bardzo fajne deski, trzeba dobrze przykręcić by się nie odkształcały, 4 gwiazdki dlatego bo trochę desek było z żywicą i nie da się ich położyć, aby się nie przykleić, jednakże to dobry towar w tych pieniądzach, z żywica deski można wykorzystać na listwy boczne, lub tak docinać żeby odpad, jakiś tam delikatny przypadał w miejscu żywicy, zrobiłem 48 m2 z tego materiału, po zimie nic się nie dzieje, lecz trzeba dobrze zaimpregnować i oleić.
17.03.2018
Podest wykonany z tej deski wytrzyma na lata
16.03.2017
będziemy budować taras! deski już kupione, na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, na próbę jedną już skróciliśmy, dalej wszystko ok :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Naprawa i przygotowanie tarasu do zimy

 • Ogród

  Nowoczesna aranżacja tarasu – 3 inspiracje

 • Ogród

  Jak wybudować i urządzić taras?

Ocena i komentarz dla:

Deska tarasowa drewniana Blooma 2400 x 120 x 24 mm świerk