Produkty

Detektor przewodów DPM Solid V30

Kliknij aby powiększyć

Detektor przewodów DPM Solid V30

Marka: DPM Solid

Marka: DPM Solid

Kod: 820893

|
Detektor przewodów to urządzenie, za pomocą którego będziesz mógł zlokalizować zabudowane w ścianach przewody elektryczne. Produkt wyposażony jest w sygnalizator, który informuje dźwiękiem o występowaniu kabli pod napięcie. Detektor jest bardzo przydatny podczas remontu i montażu oświetlenia – poprawia bezpieczeństwo Twojej pracy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2 cm

Wysokość opakowania

18 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.15 kg

Wymiary produktu

25 x 15 x 120 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

różnego rodzaju pomiary

Parametry indywidualne

Marka

DPM Solid

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

zasilanie: 2 x AAA

Nr referencyjny

V30
Detektor przewodów to produkt, który wykorzystywany jest w branży elektrycznej i służy do lokalizowania zabudowanych przewodów elektrycznych. Urządzenie jest przenośne, łatwe w obsłudze i bardzo poręczne. Produkt jest szczególnie przydatny podczas prac remontowych. Za jego pomocą będziesz mógł wykryć przewody w ścianach, dzięki czemu nie uszkodzisz instalacji w trakcie prowadzonych prac. Urządzenie doskonale się sprawdzi na przykład podczas montażu oświetlenia. Wykrywacz wyposażony jest w sygnalizator, który informuje dźwiękiem o występowaniu przewodu elektrycznego. Stosując detektor poprawiasz bezpieczeństwo pracy i nie narażasz się na koszty związane z naprawą zniszczonej instalacji. W ofercie znajdziesz również inne różnego rodzaju detektory.
Ocena
9 komentarzy
26.10.2019
Trochę się przestraszyłem czytając Wasze opinie ale byłem zmuszony zaryzykować zakup i okazał się strzałem w 10. Spełnia swoją role bardzo dobrze. Polecam.
17.07.2018
Totalna beznadzieja, sygnalizuje wykrycie kabli kiedy ma na to ochotę, zdecydowanie nie polecam
03.06.2018
totalne G - nic nie znajduje (nawet wokół puszki), raz pika raz nie, strata pieniędzy. oddać nie można bo opakowanie jest tak zrobione że nie da się go niezauważalnie otworzyć (zalany plastik)
02.03.2018
Totalne g.... Szkoda pieniędzy. Tam gdzie chciałem wiercić pokazywał brak przewodów. zabrałem się do wiercenia a tu bum!!! bezpieczniki poszły!!! Przy okazji musiałem wymieniać przewody ;(
17.11.2017
Totalne dno. Pokazuje co chce, zupełnie losowo. W miejscach gdzie na 100% jest przewód wykrywa go raz na dziesięć razy... Nie polecam.
31.05.2016
Dziwne jest to, co piszesz bo u mnie detektor sprawdza się normalnie, tak, jak powinien. Może to kwestia grubych murów. Nie wiem. Nie znam się aż tak dobrze
24.05.2016
Ten produkt, to niezłe G. Nie działa jak należy. Sygnalizuje obecność kabli w ścianie kiedy chce, jednak w danym miejscu tylko raz - nie ma powtarzalności. Jeśli zbliżymy go do przewodu, w którym płynie prąd - brak reakcji. Czasem "zapika" w losowym momencie. Szkoda czasu i pieniędzy. Zdecydowanie odradzam.
26.02.2016
Zgadzam się w całej rozciągłości z Erykiem. Mi też detektor ocalił życie - tylko w przedpokoju. Pozdrawiam wszystkich, których detektor uratował od strasznej śmierci.
27.11.2015
Takie urządzenia ratują życie. Wymieniałem lampę w łaziencę i nie wiedziałem, gdzie mam zrobić nowe wiercenia. Dobrze że szwagier powiedział, żebym kupił detektor. Wróciłem do domu sprawdziłem sufit i tam gdzie chciałem wiercić były akurat przewody.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Wybieramy dobry multimetr dla elektryka

 • Narzędzia i artykuły

  Cyfrowe i analogowe narzędzia pomiarowe

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje próbników elektrycznych

Ocena i komentarz dla:

Detektor przewodów DPM Solid V30