Produkty
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy

Dla propozycji Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych „Od 3 do 12 rat 0%”, dla karty kredytowej Visa Castorama, oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.05.2022 r.: transakcja bezgotówkowa 600 zł, okres spłaty 6 miesięcy, oprocentowanie stałe 0%, odsetki 0 zł, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 600 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość 6 rat doliczanych do kwoty spłaty minimalnej 100 zł. Promocja obowiązuje od 25.05.2022 r. do 24.07.2022 r. i dot. zakupów o min. wartości 100 zł. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego w karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank. Szczegóły dostępne są u sprzedawcy w sklepach Castorama i na www.castorama.pl

Kupuj wygodnie z kartą kredytową Castorama i spłacaj w ratach 0%1,

RRSO 0%

karta-awers
karta-rewers

Jak otrzymać kartę i skorzystać z rat 0%1?

  1. Zapytaj o kartę sprzedawcę w sklepie Castorama.
  2. Złóż wniosek i podpisz umowę.
  3. Kartę oraz numer PIN otrzymasz pocztą do domu.

Zaraz po zawarciu umowy możesz zrobić zakupy, w ramach limitu na karcie, w sklepie Castorama. Jeśli zechcesz rozłożyć płatność za zakupy na raty, powiadom o tym sprzedawcę w sklepie Castorama.

Zyskaj dodatkowe korzyści z karty Castorama, RRSO 20,61%2:

 • limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
 • brak odsetek nawet do 54 dni3
 • możliwość korzystania z karty za darmo4
 • wygodne płatności w Internecie
 • szybkie płatności zbliżeniowe
 • możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
 • całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub zadzwonić na Infolinię Banku

Więcej informacji o karcie kredytowej Castorama >>

1 Dla Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych "3 do 6 miesięcy bez odsetek" dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Castorama Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.03.2022 r.: transakcja bezgotówkowa 480 zł, okres spłaty 6 miesięcy, oprocentowanie stałe 0%, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 480 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość rat 1-6 doliczanych do kwoty spłaty minimalnej wynosi 80 zł. Szczegóły w Zasadach Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych dostępnych w zakładce Dokumenty oraz w sklepach Castorama.

2  Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 5000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

3  Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 17,50% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 6,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 06.05.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5777,51 zł, całkowity koszt kredytu: 777,51 zł i obejmuje odsetki: 694,71 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 82,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,61%.

4 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla kart kredytowych Castorama dostępnej w zakładce Dokumenty.

Castorama Polska Sp. z o.o. („Castorama”), działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z Kredytodawcą: Santander Consumer Bank SA z siedzibą we Wrocławiu i otrzymuje od Kredytodawcy wynagrodzenie. Castorama, w ramach współpracy z Kredytodawcą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej poprzez sieć Internet oraz w sklepach stacjonarnych, umocowana jest do dokonywania następujących czynności: Informowanie o oraz udostępnienie klientom możliwości dokonywania zakupu towarów i/lub usług oferowanych przez Castorama w systemie sprzedaży ratalnej organizowanym przez Kredytodawcę; Przyjmowanie od klientów oświadczeń o odstąpieniu od umowy o kredyt konsumencki udzielony na zakup towarów i usług oferowanych przez Castorama, zawartej z Kredytodawcą za pośrednictwem Castorama. W ramach współpracy z Kredytowacą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej w sklepach stacjonarnych Castorama jest uprawniona do podpisywania umowy o kredyt konsumencki w imieniu i na rzecz Kredytodawcy. Konsument nie ponosi na rzecz Castorama kosztów związanych z podejmowanymi przez Castorama czynnościami faktycznymi lub prawnymi związanymi z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt.

Niniejsze propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły dostępne są u sprzedawcy w sklepach Castorama i na www.castorama.pl