Produkty

Domofon Eura RL3203M

Kliknij aby powiększyć

Domofon Eura RL3203M

Marka: Eura

Marka: Eura

Kod: 812254

|
Domofon doskonale nadaje się do montażu w domach jednorodzinnych. Składa się z kilku części, które po zamontowaniu pozwolą Ci na prowadzenie rozmów pomiędzy modułami wewnętrznym i zewnętrznym oraz sterowanie ryglem elektromagnetycznym służącym do otwierania drzwi. Zewnętrzne elementy zestawu zostały umieszczone w obudowie wykonanej ze stopu aluminium odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a także próby celowego zniszczenia. Obudowa wyposażona została w stylową osłonkę chroniącą przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 132 x szer. 236 x głęb. 123 mm

Długość opakowania

12.3 cm

Wysokość opakowania

13.2 cm

Szerokość opakowania

23.6 cm

Waga brutto

0.99 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje domofonowe, 1-lokatorskie

Sposób montażu

natynkowy

Temperatura pracy

od - 18 do + 55 st. C

Liczba abonentów

1

Liczba żył

2

Liczba słuchawek

1

Zasięg

60 m

Napięcie

12 V, 230 V

Parametry indywidualne

Marka

Eura

Informacje dodatkowe

daszek ochronny kasety

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

A31A242

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stop aluminium, tworzywo sztuczne
Domofon został zaprojektowany z myślą o domach jednorodzinnych. W skład zestawu wchodzi moduł zewnętrzny zakładany przy drzwiach lub bramach zewnętrznych (bramofon), moduł wewnętrzny montowany w mieszkaniu (unifon) oraz zasilacz. Dużą swobodę w wyborze miejsca instalacji modułu wewnętrznego oraz bramofonu daje Ci kabel o długości 60 m, za pomocą którego połączysz oba elementy. Jeżeli chcesz ograniczyć dostęp do Twojej posesji, instalacja domofonu będzie krokiem we właściwą stronę. Dobrej jakości połączenie głosowe pomiędzy modułem wewnętrznym a bramofonem umożliwi Ci przeprowadzenie rozmowy z osobą znajdującą się na zewnątrz bez konieczności otwierania drzwi. A jeżeli zechcesz otworzyć drzwi, pomoże Ci w tym łatwy dostęp do systemu sterowania ryglem elektromagnetycznym wbudowanym w unifon. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z wysokiej jakości materiałów – tworzywa sztucznego (unifon) oraz stopu aluminium (bramofon). Moduł zewnętrzny został wykonany z materiałów odpornych na niekorzystne oddziaływanie pogody oraz uszkodzenia mechaniczne, także intencjonalne.
Ocena
8 komentarzy
26.03.2018
domofon niczym się nie wyróżnia, ale w tej cenie nie ma czego po nim oczekiwać. ot, dobrze działające urządzenie :)
22.03.2018
Napisałem w poprzedniej opinii o perturbacjach z domofonem firmy EURA. Okazało się, że gwizd i wzbudzanie się w trakcie rozmowy było spowodowane niewielkim defektem (być może w transporcie) który firma EURA usunęła. Teraz domofon działa doskonale i jest bardzo funkcjonalny o czym już pisałem, a czego nie ma w opisie Castoramy. Działa na dwóch żyłach w odróżnieniu od wielu innych domofonów. Głos jest bardzo wyraźny zarówno w stacji bramowej i w słuchawce w domu. Jest do wyboru kilka dzwonków (melodii) o różnym czasie trwania i wystarczającej głośności. Duże znaczenie ma sygnał w panelu zewnętrznym że domofon działa gdy naciśniemy przycisk. Dodatkowo panel jest podświetlany diodami, co w nocy w terenie niedostatecznie oświetlonym ma znaczenie by łatwo odnaleźć przycisk dzwonka. Specjalna podstawa pozwala na solidne przymocowanie do ściany domu. Także panel zewnętrzny jest dobrze chroniony przez dodatkową obudowę. Zadałem sobie trud napisania drugiej opinii, bo produkt jest przemyślany i funkcjonalny.
W sumie jest naprawdę godny polecenia pomimo wcześniejszej wady. Cena bardzo przystępna jak na funkcje które posiada.
15.03.2018
Kupiłem domofon w Castoramie z firmy EURA ADP-42A3. Niestety po zamontowaniu okazało się że bardzo słabo słychać w słuchawce rozmówcę przy bramie, natomiast doskonale było słychać w panelu przy bramie rozmówcę mówiącego do słuchawki w domu. Wywołanie działało. Wymieniłem na kolejny egzemplarz z tym że dzięki uprzejmości Serwisu w Castoramie sprawdziliśmy go na miejscu by ponownie go nie zwracać. Działał w serwisie i działał rewelacyjnie po instalacji w domu. Niestety szczęście trwało jeden cały dzień. Następnego dnia telefon się sprzęgał i w słuchawce słychać jest gwizd uniemożliwiający rozmowę. (przewód dwużyłowy ekranowany 0,8 w rurce)To już drugi wadliwy domofon tej firmy. Gdyby działał byłby rewelacyjnie funkcjonalny. Niestety chyba coś w firmie EURA poszło z konstrukcją elektryczną nie tak. Przed tymi domofonami miałem inny który działał prawie 15 lat.

Domofon mój i ten oferowany przez Castoramę wyglądem i cena się nie różnią.
31.07.2016
domofon zainstalował mąż taka złota rączka trochę i używamy już sporo czasu. zero zastrzeżeń do dźwięku i wygląda całkiem fajnie. dobry zakup.
02.07.2016
Poniżej krytyki. W słuchawce w domu nie dźwięk z zewnętrznego mikrofonu nie jest w ogóle słyszalny. Nie wiem, jak można sprzedawać ten bubel...
16.01.2016
Dobry sprzęt. mam go od grudnia działa w każdych warunkach.Polecam
07.08.2015
nie umiałam go podłączyć, musiałam wzywać fachowca. Nie poradziłam sobie z kabelkami, ale po podłączeniu działa normalnie. Całkiem prosty model
19.05.2015
Kupiłem i nie narzekam, kilka miesięcy bezproblemowej pracy. Obym tylko nie musiał się z tego wycofywać za jakiś czas.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co potrafi inteligentny domofon

 • Instalacja

  5 najczęstszych błędów popełnianych przy instalacji domofonów i wideofonów

 • Instalacja

  Kto tam? - dzwonek do drzwi czy domofon lub wideodomofon

Ocena i komentarz dla:

Domofon Eura RL3203M