Produkty

Dorota inspiruje - Kuchnia otwarta na świat

metamofroza

Fani Harry’ego Pottera poszukują na dworcu peronu 9¾, Dorota zaś musiała odnaleźć w bloku piętro 8½. Tam właśnie znajduje się mieszkanie bohaterów tego odcinka, a w nim kuchnia rozmiarów… niewielkiej windy.

Zobacz metamorfozę

Dorota inspiruje - Południowa Francja w polskiej sypialni

metamofroza

Wyprowadzka dorosłego dziecka od rodziców wcale nie musi być dla nich smutnym wydarzeniem. W końcu to okazja do przeżycia drugiej młodości, a także zyskania dodatkowej przestrzeni.

Zobacz metamorfozę

Dorota inspiruje - metamorfoza łazienki z niespodzianką

metamofroza

Czwarty odcinek programu „Dorota inspiruje” jest wyjątkowy pod wieloma względami. Parę bohaterów — syna i mamę — łączy naprawdę nadzwyczajna więź.

Zobacz metamorfozę

Dorota Inspiruje - 5w1, czyli wielofunkcyjny salon

metamofroza

Duży pokój i salon to synonimy jedynie z pozoru. Pierwszy to reprezentatywna część domu, w której przyjmujemy gości i odpoczywamy w ciągu dnia. Drugi jest po prostu największym pomieszczeniem w danym mieszkaniu.

Zobacz metamorfozę

Dorota Inspiruje - metamorfoza dziecięcego królestwa

metamofroza

Brytyjczycy zwykli mawiać: im nas więcej, tym weselej (the more the merrier). Pojawienie się nowego członka rodziny to z jednej strony wielka radość, z drugiej konieczność reorganizacji mieszkania.

Zobacz metamorfozę

Dorota Inspiruje - wydobywamy potencjał kuchni

metamofroza

Nawet duża, jasna kuchnia wymaga czasem gruntownych zmian. Nieodpowiednie zagospodarowanie przestrzeni może sprawić, że korzystanie z niej jest mało praktyczne i po prostu niewygodne.

Zobacz metamorfozę