Produkty

Odcinek 1 Dorota Inspiruje 3 - Łazienka to za mało

metamorfoza

Dla niektórych remont pomieszczenia nie oznacza tylko metamorfozę wnętrza, ale także ogromną zmianę w życiu. Agnieszka rok temu straciła męża, a jej nastoletnia córka Ola ukochanego tatę. Niespodziewana śmierć głowy rodziny przerwała myśl o remoncie. Wizyta Doroty Szelągowskiej ma pomóc im rozpocząć nowy etap w życiu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 2 Dorota Inspiruje 3 - Kuchnia+!

metamorfoza

Prowadząca przeprowadzi totalną rewolucję kuchni i zdradzi kilka patentów na to jak stworzyć funkcjonalne wnętrze. Jak zwykle w remontowej gorączce pomoże Darek Stolarz i niezawodna ekipa budowlana. Czy wspólnie spełnią marzenie Asi i Dominika?

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 3 Dorota Inspiruje 3 - Igrzyska w urządzaniu

metamorfoza

Justyna, Igor i ich dwójka dzieci niespełna trzy lata temu sprowadzili się do nowego mieszkania. Do tej pory udało się im odnowić tylko salon oraz sypialnię. Kolejny w kolejce jest pokój dziecięcy. Tym razem zdecydowali się poprosić o profesjonalną pomoc Dorotę Szelągowską.

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 4 Dorota Inspiruje 3 - 20 m2 możliwości

metamorfoza

Prowadząca jak zwykle udowodni, że remonty nie są straszne. W swoim mobilnym warsztacie będzie zachęcać Polaków do chwycenia młotka w dłoń i wykonania prostych gadżetów do domu. To wszystko w czwartym odcinku „Dorota inspiruje”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 5 Dorota Inspiruje 3 - Metamorfoza, w której wszystko się rymuje

metamorfoza

Dorota Szelągowska wraz z ekipą stworzą pokój dziecięcy Oliviera oraz pomoże jego rodzicom Adzie i Pawłowi pożegnać się z chaosem. Przed nami również inne, ciekawe niespodzianki. To wszystko w 5. odcinku „Dorota inspiruje”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 6 Dorota Inspiruje 3 - Łazienka origami

metamorfoza

Tym razem do Doroty Szelągowskiej zgłosili się Kaja i Damian. Małżeństwo ma półtoraroczną córeczkę Gabrysię i spodziewa się bliźniaków. W związku z tym, że rodzina niedługo się powiększy należy przyspieszyć prace remontowe. Część pomieszczeń zostało już odnowionych. Na upragnioną zmianę czeka jeszcze łazienka.

ZOBACZ WIĘCEJ

Odcinek 7 Dorota Inspiruje 3 - Kuchnia z salonem

metamorfoza

Dorota i Aleksander zakupili jakiś czas temu mieszkanie z rynku wtórnego. Zastany wystrój i rozkład pomieszczeń nie do końca ich zadowolił. Prace remontowe w mieszkaniu zachodzą sukcesywnie, a Aleksander wiele robót wykonuje samodzielnie. Oczywiście wszystko zachodzi pod baczną obserwacją żony, która w tym czasie zajmuję się ich córeczką. Remont trwa i trwa…

ZOBACZ WIĘCEJ